Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2016, 14:17

autor: luckie

Watch Dogs 2 – sprawdź pierwsze recenzje

Watch Dogs 2 otrzymało sporo wysokich not od recenzentów, jednak ogólnie rzecz biorąc, kontynuacja hackerskiej gry akcji od Ubisoftu odbiega nieco od tegorocznej czołówki. Recenzenci przeważnie chwalą sobie konstrukcję świata i rozbudowane hakowanie, ale kręcą nosem na fabułę, niektóre mechaniki i stan techniczny gry.

W tym roku jesień uraczyła nas kilkoma naprawdę mocnymi tytułami, na czele ze świetnym Dishonored 2, epickim Tyranny, dynamicznym Titanfall 2, wciągającą Civilization VI i historycznym Battlefield 1. Czy do tego zacnego grona będzie można zaliczyć Watch Dogs 2? Patrząc na pierwsze recenzje, wydawać by się mogło, że tak, ale odpowiedź na to pytanie nie jest aż tak łatwa. Z jednej strony nie brakuje entuzjastycznych opinii na temat kontynuacji hackerskiej gry akcji od firmy Ubisoft, chwalących ciekawy świat pełen komicznych nawiązań do popkultury, rozbudowane opcje hakowania oraz poprawione elementy, które kulały w pierwszym Watch Dogs. Z drugiej, recenzenci kręcą nosem na nieporywającą fabułę, nieciekawą walkę, frustrujący system jazdy oraz kiepski stan techniczny. Nasz recenzent przyznał Watch Dogs 2 ocenę 7/10, sprawdźcie dlaczego:

 1. Recenzja gry Watch Dogs 2 – nieślubne dziecko seriali Mr. Robot i Silicon Valley

Ogólnie rzecz biorąc, z pierwszych recenzji kreuje się obraz gry dobrej, która zrobiła zauważalny postęp względem poprzedniczki, ale wciąż pozostawiającej nieco do życzenia. Szkoda tylko, że jako produkcja „tylko dobra”, Watch Dogs 2 nieco blednie w towarzystwie wyżej wymienionych hitów. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele osób lubujących się w tętniących akcją grach z otwartym światem będzie się bawić bardzo dobrze w wirtualnym San Francisco. Watch Dogs 2 ma się ukazać na PlayStation 4 i Xboksie One już jutro. Natomiast na PC gra trafi 29 listopada.

Poniżej znajdziecie kilka recenzji zachodnich mediów (więcej informacji zebrano w specjalnym wątku na forum Reddit):

 1. Attack of the Fanboy – 4/5
 2. Digitally Downloaded – 4,5/5
 3. Forbes – 9/10
 4. NZGamer – 9,7/10
 5. Polygon – 8/10
 6. Telegraph – 5/5
 7. TheSixthAxis – 9/10
 8. ThisGenGaming – 8/10
 9. Xbox Achievement – 85%
 10. IGN – 6,5/10
 11. Metro GameCentral – 9/10
 12. We Got This Covered – 8/10
 13. GameReactor – 9/10
 1. Watch Dogs 2 - kompendium wiedzy / FAQ
 2. Oficjalna strona gry Watch Dogs 2