Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2016, 12:27

autor: Przemysław Zamęcki

Call of Duty: Infinite Warfare kolejny tydzień najlepsze. Top 10 UK (6 - 12 listopada)

Call of Duty: Infinite Warfare pomimo znacznego spadku sprzedaży pozostaje liderem brytyjskiej listy przebojów handlu detalicznego. Natomiast Dishonored 2 nie zrobił furory. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką bestsellerów Zjednoczonego Królestwa.

Nawet 65% strata w stosunku do poprzedniego notowania nie sprawiła, że Call of Duty: Infinite Warfare straciło pozycję lidera. Za to jedynie 6% poprawa sprzedaży pomogła ostatniej odsłonie serii FIFA zepchnąć z drugiego na trzecie miejsce Battlefield 1, który stracił 39%. Na miejscu czwartym zadebiutowało Dishonored 2. Gra sprzedała się w premierowym tygodniu słabiej od części pierwszej aż o 38%. Czy jeżeli okaże się, że sequel nie będzie sobie radził zbyt dobrze, Arkane Studios nie pokusi się o przygotowanie kontynuacji? Czas pokaże. Poza pierwszą dziesiątką zadebiutowały jeszcze dwa tytuły: Sword Art Online: Hollow Realization na trzydziestej trzeciej i przeznaczony na hełm wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR Eagle Flight od Ubisoftu, na trzydziestej dziewiątej pozycji.

1.

Call of Duty: Infinite Warfare

2.

FIFA 17

3.

Battlefield 1

4.

Dishonored 2

5.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

6.

Forza Horizon 3

7.

Overwatch

8.

Titanfall 2

9.

LEGO Dimensions

10.

Star Wars: Battlefront

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej