Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2019, 16:53

autor: Froozyy

W plikach Red Dead Redemption 2 znaleziono ustawienia wersji PC

Jeden z użytkowników internetowego serwisu GTAForums znalazł w plikach Red Dead Redemption 2 ustawienia wersji gry na komputery osobiste.

Wygląda na to, że zapowiedź Red Dead Redemption 2 na pecety to tylko kwestia czasu. - W plikach Red Dead Redemption 2 znaleziono ustawienia wersji PC - wiadomość - 2019-09-04
Wygląda na to, że zapowiedź Red Dead Redemption 2 na pecety to tylko kwestia czasu.

Coraz głośniej ostatnio o porcie Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste. Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o tym, że projekt Bonaire, nad którym obecnie rzekomo pracuje Rockstar Games, miałby być wersją gry przeznaczoną właśnie na pecety. Okazuje się, że z dnia na dzień przecieków i spekulacji o produkcji przybywa. Na forum internetowym GTAForums poświęconym tytułom Rockstara jeden z użytkowników, VideoTech UK, opublikował wpis, w którym przedstawia znalezione przez niego ustawienia dedykowane komputerom osobistym.

Informacje te znajdują się w plikach gry i zawierają szczegóły dotyczące jakości tekstur, MSAA czy też częstotliwości odświeżania. Autor wpisu nie opublikował szczegółów na temat wielu innych ustawień, takich jak rozmycie ruchu, cieniowanie i jakość trawy, ale twierdzi, że one również się tam znajdują.

Na szczególną uwagę zasługuje również informacja o tym, że port będzie obsługiwał DirectX 12 i DirectX 11, oraz przedstawione przez autora ustawienia monitora.

Wybrane ustawienia pokazane przez użytkownika forum. - W plikach Red Dead Redemption 2 znaleziono ustawienia wersji PC - wiadomość - 2019-09-04
Wybrane ustawienia pokazane przez użytkownika forum.
Ustawienia monitora.
Ustawienia monitora.

To oczywiście nadal nie daje nam pewności, że Red Dead Redemption 2 ukaże się na pecetach, jednakże pod napływem ostatnich przecieków coraz łatwiej jest wierzyć w to, że port faktycznie powstaje. Mimo to na oficjalne potwierdzenie tych domysłów wciąż musimy poczekać.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.