Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2019, 12:41

autor: Froozyy

Projekt Bonaire to port Red Dead Redemption 2 na PC?

Znany z przecieków i spekulacji użytkownik Twittera „Tez2” poinformował, że Bonaire, nad którym pracuje Rockstar Games, to nic innego jak port Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste.

Kiedy doczekamy się Red Dead Redemption 2 na pecetach? - Projekt Bonaire to port Red Dead Redemption 2 na PC? - wiadomość - 2019-08-31
Kiedy doczekamy się Red Dead Redemption 2 na pecetach?

Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy Was o tajemniczym projekcie Bonaire, nad którym pracuje aktualnie Rockstar Games. Na australijskiej stronie organizacji rządowej, która zajmuje się przydzielaniem kategorii wiekowych grom, pojawił się wpis dotyczący produkcji. W internecie rozpoczęły się spekulacje – gracze zastanawiali się, czy to oznaka zbliżającej się zapowiedzi GTA 6, Bully 2, a może dodatku do Red Dead Redemption 2? Jednak użytkownik Twittera o nicku „Tez2” rozwiewa wszelkie domyślenia i twierdzi, że wie, czym jest projekt Bonaire.

Wedug niego Bonaire to najzwyczajniej w świecie port Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste. Natomiast przyczyną odmówienia przydzielenia kategorii wiekowej w Australii miałaby być nowa zawartość w grze, której nie uświadczyliśmy na konsolach.

„Tez2” ujawnił również datę premiery Red Dead Redemption 2 na pecetach, która zaplanowana jest na przełom 2019 i 2020 roku.

Oczywiście do podanych przez niego informacji należy podchodzić z pewną dozą ostrożności, jednakże warto wiedzieć, że jest to użytkownik znany już społeczności fanów gier Rockstara. Zdarzało się, że jego spekulacje i przecieki były prawdziwe, a na jego koncie na Twitterze zawsze można znaleźć najświeższe informacje na temat m.in. GTA oraz RDR.

Ostatnia aktualizacja: 2019-08-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2