Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2019, 12:41

autor: Froozyy

Projekt Bonaire to port Red Dead Redemption 2 na PC?

Znany z przecieków i spekulacji użytkownik Twittera „Tez2” poinformował, że Bonaire, nad którym pracuje Rockstar Games, to nic innego jak port Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste.

Kiedy doczekamy się Red Dead Redemption 2 na pecetach? - Projekt Bonaire to port Red Dead Redemption 2 na PC? - wiadomość - 2019-08-31
Kiedy doczekamy się Red Dead Redemption 2 na pecetach?

Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy Was o tajemniczym projekcie Bonaire, nad którym pracuje aktualnie Rockstar Games. Na australijskiej stronie organizacji rządowej, która zajmuje się przydzielaniem kategorii wiekowych grom, pojawił się wpis dotyczący produkcji. W internecie rozpoczęły się spekulacje – gracze zastanawiali się, czy to oznaka zbliżającej się zapowiedzi GTA 6, Bully 2, a może dodatku do Red Dead Redemption 2? Jednak użytkownik Twittera o nicku „Tez2” rozwiewa wszelkie domyślenia i twierdzi, że wie, czym jest projekt Bonaire.

Wedug niego Bonaire to najzwyczajniej w świecie port Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste. Natomiast przyczyną odmówienia przydzielenia kategorii wiekowej w Australii miałaby być nowa zawartość w grze, której nie uświadczyliśmy na konsolach.

„Tez2” ujawnił również datę premiery Red Dead Redemption 2 na pecetach, która zaplanowana jest na przełom 2019 i 2020 roku.

Oczywiście do podanych przez niego informacji należy podchodzić z pewną dozą ostrożności, jednakże warto wiedzieć, że jest to użytkownik znany już społeczności fanów gier Rockstara. Zdarzało się, że jego spekulacje i przecieki były prawdziwe, a na jego koncie na Twitterze zawsze można znaleźć najświeższe informacje na temat m.in. GTA oraz RDR.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.