Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2001, 12:28

Ultima Online 2 - UO2 Vault Chat z dnia 2001/01/10

Na stronie IGN Ultima Online 2 Vault znajdziemy zapis Chata z programistami pracującymi nad kolejnym wcieleniem Ultima Online.

Większość z ludzi którzy kiedyś zasmakowali w grach Online cRPG z wielkimi nadziejami czeka na wejście w fazę open beta i następnie na wdrożenie publiczne gry Ultima Worlds Online: Origin (taka jest obecnie nazwa robocza gry która ma być następca UO i ma przebić wszystkie inne gry cRPG w Internecie).

Wielkie uszczegółowienie i urozmaicenie świata gry, oraz poparty wcześniejszymi doświadczeniami wspaniały system rozwoju postaci i nabywania umiejętności, połączone ze wspaniałą grafiką i grywalnością to cechy których spodziewamy się po nowym produkcie firmy Origin. Czy programistom uda się spełnić nasze wymagania i czy przyszłym światem gry nie zawładnie plaga błędów - zobaczymy. Naszym zdaniem wszystko jest na dobrej drodze od sukcesu. Jeżeli macie ochotę poczytać więcej to zajrzyjcie na uo2vault znajdziecie tam chata z programistami pracującymi nad nowym wcieleniem Ultima Online. W odpowiedziach znajdziecie sporo ciekawych informacji o grze.

Ultima Online 2 - UO2 Vault Chat z dnia 2001/01/10