Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 grudnia 2003, 10:12

Ukazał się długo oczekiwany mod do Jagged Alliance 2, zatytułowany Urban Chaos

Motto grupy JA2MOD Squad wyraża się w krótkim, ale jakże wymownym zdaniu: „Utrzymać przy życiu społeczność Jagged Alliance przez tworzenie fanowskich opowiastek, kampanii, mod-ów i programów użytkowych”. Trzeba przyznać, że przez pewien czas udawało im się spełniać te przyrzeczenia całkiem nieźle. Później przyszedł kryzys i od listopada 2001 roku na oficjalnej stronie grupy nie pojawiła się już ani jedna, nowa informacja.

Motto grupy JA2MOD Squad wyraża się w krótkim, ale jakże wymownym zdaniu: „Utrzymać przy życiu społeczność Jagged Alliance przez tworzenie fanowskich opowiastek, kampanii, mod-ów i programów użytkowych” . Trzeba przyznać, że przez pewien czas udawało im się spełniać te przyrzeczenia całkiem nieźle. Później przyszedł kryzys i od listopada 2001 roku na oficjalnej stronie grupy nie pojawiła się już ani jedna, nowa informacja.

Wbrew pozorom, członkowie JA2MOD Squad nie próżnowali, czego najlepszym dowodem jest udostępnienie pierwszej, publicznej wersji, długo oczekiwanego modu do Jagged Alliance 2, zatytułowanego Urban Chaos. Program wprowadza ogromną ilość nowych rzeczy, z których najważniejsze to: premierowe intro i outro, więcej stron konfliktu, map, bohaterów niezależnych i scenariuszy. Dodatek współpracuje tylko z oryginalną, angielską wersją gry i wymaga odinstalowania wszystkich innych amatorskich nakładek.

Miejsca z których można ściągnąć rozszerzenie: