Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 grudnia 2003

Żołnierze, dżdżownice, zapaśnicy i reszta bohaterów nowych gier dla konsoli N-Gage

eLKaeR, 1 grudnia 2003, 16:23

Czternastego dnia minionego miesiąca poinformowaliśmy Czytelników o powstającej konwersji pamiętnego produktu Sega Rally Championship, przeznaczonej dla konsoli N-Gage. Dzisiaj fińska korporacja Nokia oświadczyła, że w pierwszej połowie 2004 roku wesprze swoją mobilną platformę elektroniczno-rozrywkową grą Operation Shadow oraz pięcioma innymi pozycjami.

Pierwszy ogólnopolski turniej gry Jedi Knight 2: Jedi Outcast

Redakcja GRYOnline.pl, 1 grudnia 2003, 13:51

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w pierwszym ogólnopolskim turnieju w grze Jedi Knight 2: Jedi Outcast. Turniej będzie rozgrywany pomiędzy 10 - 11 stycznia 2004 roku w Kaliszu (tym pomiędzy Łodzią a Poznaniem). Będzie to indywidualny turniej. Główna nagroda to 800 PLN, za 2 miejsce - 300 PLN, a za miejsce 3 - 200 PLN. Obowiązuje wpisowe 30 zł, w którym zapewnione jest jedzenie, picie, dwa noclegi i oczywiście start w turnieju.

Glass Rose - nowa przygodówka marki Capcom

eLKaeR, 1 grudnia 2003, 13:15

Japoński gwiazdor muzyczny Masahiro Matsuoka wystąpił dotychczas w wielu filmach, a ostatnio zakradł się także do rzeczywistości wirtualnej w trójwymiarowej grze przygodowej pt. Glass Rose. Produkt ten stworzyli autorzy serii Resident Evil i Dino Crisis - developerzy z korporacji Capcom. Natomiast rolę docelowej platformy sprzętowej spełnia stacjonarna konsola Sony PlayStation 2 (nieoficjalne źródła wspominają również o projektowanych konwersjach dla PC i Nintendo GameCube).

Neostrada za niecałe 80PLN ?!

Łosiu, 1 grudnia 2003, 13:13

Dzięki specjalnej akcji promocyjnej Telekomunikacji Polskiej, pozwalającej przez 30 dni bezpłatnie testować Neostradę nie ma chyba już w naszym kraju nikogo, kto nie posiadałby w swoim domostwie tego dobrodziejstwa. Problem jednak leży w tym, że promocja jak to zwykle bywa, kończy się. I co potem? Około 150PLN (przy umowie na 12 miesięcy) miesięcznego abonamentu to duże obciążenie finansowe. Do naszych uszu dochodzą jednak nieoficjalne informacje, jakoby gdzieś na początku 2004 roku kwota ta zmalała do 79PLN – to już całkiem znośna sumka... nieprawdaż? :)

RuneScape 2 - testy beta rozpoczęte

Elrond, 1 grudnia 2003, 12:04

Na początek kilka słów wyjaśnienia na temat tej gry. RuneScape to MMORPG stworzony przez Jagex Ltd., który przez swoich twórców określany jest jako ogromna, wieloosobowa przygoda, w której natkniemy się na potwory do zabicia, zadania do wykonania oraz oczywiście skarby i kosztowności do zdobycia. Jak w każdym RPG bywa nasza postać z biegiem czasu będzie się rozwijać i stanie się potężniejsza oraz gotowa na nowe, ciekawsze i trudniejsze wyzwania. Natomiast RuneScape 2 to znacznie ulepszona wersja swej poprzedniczki i właśnie dzisiaj rozpoczęły się beta testy tej wersji.

Szafa grająca w Twojej kieszeni

eLKaeR, 1 grudnia 2003, 11:32

Pracownicy czeskiej firmy Lonely Cat Games w ubiegłym roku przygotowali edycję Deluxe słynnej gry Hidden and Dangerous, a obecnie realizują przedsięwzięcie pt. Atlantica. W międzyczasie wspomniani developerzy zaprojektowali specjalną aplikację, odtwarzającą muzykę w mobilnych urządzeniach typu Series 60 (konsola N-Gage oraz telefony komórkowe Nokia 3650, 3660, 6600, 7650 i Siemens SX1).