Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 grudnia 2003

PSX pod choinkę ale ... ubożej niż sądzono

Elrond, 6 grudnia 2003, 15:55

Firma Sony robi wszystko aby jej najnowsze dziecko, PSX, zdążyło zadebiutować na Święta a gracze na całym świecie mogli znaleźć pod choinką nową platformę do gier i multimediów. Ale czy to "wszystko" wyjdzie firmie na dobre? Wiele zapowiadanych dodatków nie zostało zawartych w wersji PSX, która ukaże się już niedługo.

Patch v.1.03 dla Halo: Combat Evolved pojutrze

eLKaeR, 6 grudnia 2003, 14:55

Reprezentanci studia Gearbox Software twierdzą, że już w najbliższy poniedziałek (8 grudnia 2003) światło dzienne ujrzy trzecia poprawka systemowa dla PeCetowej edycji trójwymiarowej gry akcji pt. Halo: Combat Evolved. Chcielibyśmy przedstawić Wam listę wybranych modyfikacji, które wprowadzi rzeczony patch (numer wersji: 1.03).

Fox i Vivendi w sądzie z powodu Simpsonów

Elrond, 6 grudnia 2003, 13:50

Jak to zgrabnie ujęli w słowa redaktorzy serwisu VE3D.com warte krocie milionów dolarów wielkie kompanie czasami zachowują się Christina Aguilera po spożyciu zakazanych substancji :) A co skłoniło tych panów do wydania tak ciekawej opinii? Otóż firma Sega podała do sądu kompanie Fox i Vivendi, twierdząc, że wydana przez te firmy gra Simpsons: Road Rage jest plagiatem Crazy Taxi. Ciekawe, prawda?

Materiały dla fanów Warcraft III

Elrond, 6 grudnia 2003, 13:50

Posiadacze znakomitego tytułu jakim niewątpliwie jest Warcraft III zostali obdarowani na Mikołaja wspaniałym prezentem od firmy Blizzard. Pojawiła się bowiem zmodernizowana wersja, 1.01, Warcraft III Art Tools a także nowa mapa dla gry wieloosobowej w Warcraft III: The Frozen Throne zatytułowana Emerald Garden.

Fight Club (Podziemny krąg) również w formie gry

eLKaeR, 6 grudnia 2003, 11:55

Pierwszą opublikowaną powieścią Chucka Palahniuka była książka pt. Fight Club, której komercyjny debiut nastąpił w 1996 roku. Trzy lata później w kinach rozpoczęto wyświetlanie pamiętnego filmu (w Polsce obowiązuje nazwa: Podziemny krąg), powstałego w oparciu o rzeczone dzieło literackie oraz ukazującego wspaniałe kreacje aktorskie Brada Pitta i Edwarda Nortona. Natomiast za około dwanaście miesięcy entuzjastom elektronicznej rozrywki objawi się trójwymiarowa gra walki, ściśle nawiązująca fabularnie do świata FC.

Nowe oficjalne materiały multimedialne nt. Doom III

eLKaeR, 6 grudnia 2003, 09:09

Słynny John Carmack wraz z resztą pracowników korporacji developerskiej id Software nadal przygotowuje trzecią odsłonę legendarnego cyklu Doom, która prawdopodobnie zostanie wydana w pierwszej połowie przyszłego roku nakładem koncernu Activision. Autorzy umieścili właśnie w globalnym oceanie informatycznym (konkretnie: www.Doom3.com) nowe materiały multimedialne, dotyczące nadchodzącej gry.