Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 grudnia 2003

Nadchodzi The Punisher

Elrond, 7 grudnia 2003, 16:29

Już jesienią przyszłego roku posiadacze konsol PS2 oraz Xbox i jednocześnie fani bohatera marvelowskich komiksów z serii The Punisher będą mogli zobaczyć ulubioną postać na ekranach swoich zabawek. Firma THQ podała do informacji pierwsze szczegóły dotyczące gry komputerowej zatytułowanej po prostu The Punisher.

Kolczasty ponaddźwiękowiec bohaterem trzydziestolecia!

eLKaeR, 7 grudnia 2003, 15:55

Organizacja o nazwie ELSPA (Entertainment and Leisure Software Publishers Association) do spółki z popularnym brytyjskim serwisem sieciowym Computer and Video Games przeprowadziła wśród Internautów ankietę, mającą wskazać najlepsze gry wirtualne minionych trzydziestu lat. Właśnie przedstawiono wyniki badania opinii użytkowników.

Prawdziwy wysyp szczegółów na temat Fable

Elrond, 7 grudnia 2003, 14:47

Zeszłej nocy odbył się internetowy czat, podczas którego panowie z firm Big Blue Box oraz Lionhead podzielili się z graczami informacjami na temat powstającego na Xboxa RPG o tytule Fable.

Silent Hill 4 - pierwsze szczegóły na temat tej produkcji

Elrond, 7 grudnia 2003, 14:22

Redaktorzy TotalVideoGames na łamach swojego serwisu zamieścili informacje, z których możemy dowiedzieć się co nieco o najnowszej odsłonie Silent Hill, która otrzymała numer 4. Mimo, iż firma Konami jeszcze nie zapowiedziała oficjalnie tego produktu, wiadomo jednak, że prace nad wersją przeznaczoną na PS2 idą pełną parą.

Delektuj się z nami nowymi screenshotami z trzeciej części popularnej serii Driver

eLKaeR, 7 grudnia 2003, 13:23

Po niedawnych wiadomościach o wokalnej obecności kwartetu znanych aktorów (vide news z 3 grudnia 2003) w projektowanej aktualnie grze pt. DRIV3R, developerzy ze studia Reflections Interactive atakują użytkowników dziesięcioma nigdzie nie prezentowanymi dotychczas zrzutami ekranowymi. Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam wszystkie świeże screenshoty (m.in. spektakularna kraksa samochodowa w rejonie francuskiej Nicei oraz nadmorski bulwar w amerykańskim mieście Miami, malowniczo zalanym promieniami zachodzącego słońca). Zapraszamy zatem na wizualną ucztę!

Niebawem wystartują zapisy na beta-testy Far Cry

eLKaeR, 7 grudnia 2003, 12:05

Przyszłoroczna końcówka zimy ma być jednocześnie momentem wprowadzenia do sklepów gry typu FPS, zatytułowanej Far Cry i tworzonej przez pracowników firmy developerskiej Crytek Studios. Komercyjny debiut zostanie poprzedzony multiplayerowymi beta-testami (balansowanie aplikacji i wyszukiwanie błędów programistycznych). Właśnie zapowiedziano rychłe rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń od zainteresowanych użytkowników.