Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 grudnia 2003

Tylko z nami zrobisz to w piątkowy wieczór, gdyż mamy wieloosobowe demo Unreal II: The Awakening!

eLKaeR, 5 grudnia 2003, 20:30

Dosłownie kilka chwil temu we wszystkie serwery FTP wortalu GRY-OnLine z nadzwyczajnym impetem uderzyła zaiste gorąca interaktywna wersja pokazowa specjalnej edycji Unreal II: The Awakening, zawierającej oprócz standardowych elementów także rozbudowany wieloosobowy tryb o nazwie XMP (Expanded Multiplayer). Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi wiadomościami na ten temat i późniejszego pobierania – spędź razem z nami wigilię Świętego Mikołaja!

Poradnik: Freedom Fighters

Redakcja GRYOnline.pl, 5 grudnia 2003, 16:35

Poradnik do taktycznej gry akcji Freedom Fighters, w której zostajemy przywódcą podziemnego ruchu oporu przeciwko sowieckiej inwazji na USA. Poradnik zawiera opis przejścia gry na jeden z możliwych sposobów, a także informacje jak kierować oddziałem, jaką broń mamy do dyspozycji i którą powinniśmy preferować, czy też jak odczytywać symbole na mapie.

Gracze do boju - wybierajcie najlepsze gry !

Elrond, 5 grudnia 2003, 15:40

Jak co roku, zbliża się okres kiedy to brać elektroniczna czyli gracze wybierać będą najlepsze gry minionego roku. Wielu z nas już na pewno od dawna ma przygotowanych swoich kandydatów ale na pewno część jeszcze się waha. A Gamers' Choice Award to nie byle co - w końcu kto ma grać w wydawane tytuły jak nie my?

Half-Life: Counter-Strike i Quake III: Arena dla kobiet

eLKaeR, 5 grudnia 2003, 15:23

Przy okazji przyszłorocznych międzynarodowych targów CES (Consumer Electronics Show) w mieście Las Vegas (8-11 stycznia 2004) zostaną zorganizowane oficjalne turnieje (ATI/AMD Cyber X Games: Windows XP Championships) dla profesjonalnych graczy. Wśród szeregu przewidywanych zawodów figurują również dwie konkurencje, dedykowane wyłącznie kobietom.

One Must Fall: Battlegrounds w złotym statusie

Phoenix, 5 grudnia 2003, 15:00

Po trzech latach developingu firma Diversions Entertainment wydała długo oczekiwane oświadczenie prasowe, gra One Must Fall: Battlegrounds osiągnęła nareszcie status gold. Zanim to nastąpiło byliśmy świadkami licznych zmian dotyczących terminu jej rynkowego debiutu, następnie odbyły się beta-testy, aby wreszcie w dniu wczorajszym producent poinformował o wysłaniu płyty „matki” do tłoczni. Przypomnijmy, że informacje o rozpoczęciu prac nad rzeczonym tytułem w sieci pojawiły się po raz pierwszy jeszcze w listopadzie roku 2000.

Nowości na N-Gage — Temperatura mobilnych gier rośnie

Redakcja GRYOnline.pl, 5 grudnia 2003, 14:43

Święta, święta i po świętach

Elrond, 5 grudnia 2003, 14:33

Spokojnie, nie panikujcie. Przyznaję, że tytuł jest troszkę mylący ale naprawdę nie dotyczy on zbliżającej się Gwiazdki. Po prostu na serwisie GameSpy pojawiła się ostatnia część artykułu traktującego o 10 najlepszych okresach świątecznych w historii rozwoju branży rozrywki elektronicznej. Zamieszczamy więc przemyślenia redaktorów tego serwisu i mamy nadzieję, że pomogliśmy wam w określeniu, który rok był dla gier najlepszy.

Takiego managera jeszcze nie było

Wojak, 5 grudnia 2003, 13:57

Wszyscy miłośnicy wszelkiego rodzaju managerów powinni zainteresować się nowym dziełem firmy Stormcloud Creations, które wydane zostanie przez Shrapnel Games (wydawcy m.in. Remote Assault, Space Empires: StarFury i Dominions 2: The Ascension Wars) i na sklepowe półki powędruje już za kilka dni, bo dokładnie 10 grudnia. Coliseum, bo tak się owa gra nazywa, to dość ciekawie zapowiadająca się hybryda managera z grą strategiczną.

,,Call of Duty'' i ,,Bob Budowniczy Przygody na zamku'' od dziś w sprzedaży

Licomp Empik Multimedia Press Release, 5 grudnia 2003, 10:55

Trzy wersje demo gier Disney’a na PC – dzisiaj w Gazecie Wyborczej

Soulcatcher, 5 grudnia 2003, 10:26

W dzisiejszym numerze (05.12.2003) Gazety Wyborczej w dodatku „Komiksowo” znajdziecie bardzo fajny prezent dla waszych dzieciaków na Mikołaja, płytkę CD z trzema wersjami demo gier firmy Disney. Są to Zabawa z Kubusiem Puchatkiem: Puchatkowe Przyjęcie, Piotruś Pan: Wielki Powrót i Toy Story 2: Gra Akcji. Wszystkie w profesjonalnej polskiej wersji językowej przygotowanej przez firmę CD Projekt.

Morza, oceany drżyjcie - przybywa(m) Aquanox 3

Elrond, 5 grudnia 2003, 09:30

Na początku była Archimedean Dynasty. Potem nastały Aquanox i Aquanox 2: Revelation. Gry, które zasłynęły w głównej mierze dzięki wyrafinowanej i efektownej grafice. Równie interesującym pomysłem było przeniesienie całej akcji w świat morskich głębin. A już niedługo ponownie będzie nam dane wcielić się w postać znaną z dwóch pierwszych części tej serii 'Szmaragdowego' Dead Eye Flinta.

The Elemental - całkowita konwersja Dungeon Siege

ComCo, 5 grudnia 2003, 09:28

Zespół developerski Gas Powered Games „miał nosa” i dołączył do pełnej wersji swojego popularnego hack'n'slash, pt. Dungeon Siege, szereg narzędzi umożliwiających graczom stworzenie własnych dodatków czy całkowitych konwersji gry. Fani bardzo szybko nauczyli się korzystać z udostępnionych edytorów oraz postanowili przygotować bardzo innowacyjny projekt. Na fale Internetu „wypłynęła” właśnie alfa wersja modu, który przedstawiany jest jako połączenie elementów znanych z takich obrazów kinowych jak: „Gladiator”, „Spartacus” czy „Masada”. Witajcie w rzeczywistości The Elemental.

Nowy wydawca Postal 2: Share the Pain i dodatkowe materiały tekstowo-graficzne

eLKaeR, 5 grudnia 2003, 08:55

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom (vide news z 20 listopada 2003), studio Running With Scissors nie wprowadzi samodzielnie na rynek specjalnej multiplayerowej edycji kontrowersyjnego programu Postal 2, oznaczonej podtytułem Share the Pain. Wieloosobową zabawę z użyciem zapalających flaszek, opatrzonych portretem Wiaczesława Michaiłowicza Mołotowa, jak również innych morderczych akcesoriów, zapewni posiadaczom PeCetów firma wydawnicza Tri Synergy.

IGN Entertainment i GameSpy Industries łączą swe siły

Łosiu, 5 grudnia 2003, 08:28

Dwóch internetowych growych gigantów, tj. IGN Entertainment (IGN.com) oraz GameSpy Industries (gamespy.com) i do niedawna dwóch konkurentów ogłosiło dzisiejszej nocy, iż połączą swe siły by razem stworzyć największy internetowy serwis zajmujący się dosłownie wszystkim, co związane z grami video. Cała operacja połączenia powinna się zakończyć jeszcze w pierwszej połowie roku 2004. Zachodnia konkurencja zareagowała na ową wieść bardzo nerwowo, myślę że wypowiedź jednego z redaktorów konkurencyjnych serwisów doskonale obrazuje sytuację – „holy fucking shit, they'll eat us alive if they haven't already!”.

Beta demo drugiej Syberii już (nie)dostępne

Wojak, 5 grudnia 2003, 07:47

Syberia, doskonała i zdecydowanie jedna z najlepszych gier przygodowych 2002 roku, będzie miała swoją kontynuację. Ale to nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem, w końcu od dawna wiemy, że scenariusz gry okazał się po prostu zbyt obszerny i trzeba było Syberię podzielić na dwie części. Z tego też względu właśnie druga część gry rozpocznie się dokładnie w tym miejscu, w którym zakończyła się pierwsza. O ile jednak sama Syberia II w sprzedaży pojawi się dopiero w przyszłym roku, to już teraz znalazła się w sieci jej wersja demonstracyjna.