Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 5 grudnia 2003, 16:35

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Freedom Fighters

Poradnik do taktycznej gry akcji Freedom Fighters, w której zostajemy przywódcą podziemnego ruchu oporu przeciwko sowieckiej inwazji na USA. Poradnik zawiera opis przejścia gry na jeden z możliwych sposobów, a także informacje jak kierować oddziałem, jaką broń mamy do dyspozycji i którą powinniśmy preferować, czy też jak odczytywać symbole na mapie.

„Niniejszy opis powstał w celu pomocy graczom, którzy nie są zbytnio zorientowani w systemie gry, bądź też mają problemy z przejściem powierzonych im misji. Zdecydowałem się nie podawać, gdzie znajdują się apteczki, czy inne środki militarne, gdyż odnalezienie ich nie stanowi najmniejszego problemu, a ja dodatkowo mógłbym niepotrzebnie namieszać w tekście. Co jeszcze… Zanim przejdziesz do gry, proponuję przeczytać uwagi ogólnikowe, w których objaśniam jak kierować oddziałem, jaką broń mamy do dyspozycji i którą powinniśmy preferować oraz jak odczytywać symbole na mapie. No i najważniejsze – jest to jedna z metod przejścia tej gry, gdyż można ją ukończyć na wiele sposobów z uwagi na jej niemałe rozbudowanie (połacie terenów są ogromne!). Nie bójcie się, zatem kombinować na własną rękę. Na koniec wstępu życzę powodzenia wszystkim graczom, by nie splamili honoru drużyny zostawiając podopiecznych na teatrze wojennym.” - „turi”

Freedom Fighters - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Freedom Fighters w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.