Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2006, 09:35

autor: Metatron

Ubisoft zapowiada 14 gier na Wii do marca 2007

Francuski wydawca, firma Ubisoft, wiele sobie obiecuje po Wii. Od początku zapowiadane było silne wsparcie dla nowej konsoli Nintendo w postaci siedmiu tytułów, które będą do nabycia już w dniu premiery urządzenia. Obecnie ogłoszono siedem kolejnych, które ukażą się do marca przyszłego roku.

Francuski wydawca, firma Ubisoft,wiele sobie obiecuje po Wii. Od początku zapowiadane było silne wsparcie dla nowej konsoli Nintendo w postaci siedmiu tytułów, które będą do nabycia już w dniu premiery urządzenia. Obecnie ogłoszono siedem kolejnych, które ukażą się do marca przyszłego roku.

Aktualnie nie podano żadnych konkretnych informacji dotyczących gier, które ukażą się już po starcie konsoli. Wiadomo jednak, że jedna z nich będzie „niezapowiedzianą nową marką”. Czyżby oznaczało to, że pozostałe produkcje będą sequelami gier Ubisoftu, albo jakimiś adaptacjami znanych filmów/książek?

Warto zauważyć, że dotąd zapowiadanych było osiem tytułów. Pisząc o siedmiu pozycjach szykowanych na start konsoli, firma przyznała się, że nie zdąży wypuścić na czas jednej z nich. Być może chodzi o grę Splinter Cell: Double Agent, która dopiero niedawno została ogłoszona jako jedna z pozycji startowych dla Wii.

Przypominamy listę wydanych przez Ubisoft tytułów, które powinny być dostępne w dniu premiery konsoli Wii. Czas pokaże, na którą z wymienionych gier przyjdzie nam nieco dłużej poczekać.