Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2006, 10:07

Koncern 2K Games będzie dystrybuował swoje produkty za pośrednictwem usługi Steam

Stworzona przez firmę Valve Corporation usługa Steam, to już prawdziwa potęga w dziedzinie elektronicznej dystrybucji gier. Ogromny potencjał systemu, który ma już ponad dziesięć milionów zarejestrowanych użytkowników, został zauważony przez potentatów w branży elektronicznej rozrywki.

Stworzona przez firmę Valve Corporation usługa Steam, to już prawdziwa potęga w dziedzinie elektronicznej dystrybucji gier. Ogromny potencjał systemu, który ma już ponad dziesięć milionów zarejestrowanych użytkowników, został zauważony przez potentatów w branży elektronicznej rozrywki. Zaledwie dwanaście dni temu informowaliśmy Was o rozpoczęciu współpracy twórców cyklu Half-Life z koncernem Activision. Teraz przyszedł czas na 2K Games.

Koncern 2K Games będzie dystrybuował swoje produkty za pośrednictwem usługi Steam - ilustracja #1
Sid Meier’s Pirates!

Przedstawiciele firmy będą dystrybuować za pośrednictwem popularnej usługi swoje gry. Na pierwszy ogień pójdą trzy produkcje studia Firaxis Games (Sid Meier’s Pirates!, Sid Meier’s Civilization III i Sid Meier’s Civilization IV), a także program przygotowany przez PopTop Software o nazwie Shattered Union. Wszystkie tytuły mają zostać udostępnione w Steamie jeszcze w tym tygodniu.

W niedalekiej przyszłości oferta systemu elektronicznej dystrybucji Steam poszerzy się o kolejne programy koncernu 2K Games. Tytuły tych gier poznamy już niebawem.