Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2006, 10:47

autor: Khornel

Edycja PvP Guild Wars

Kilka miesięcy temu ArenaNet stworzyła sklep on-line, w którym można kupować różne rzeczy związane z Guild Wars. Do tej pory oferował on kolejny slot na postać, odblokowanie umiejętności poszczególnych profesji dla trybu PvP oraz zakup GW: Prophecies lub GW: Factions. Od wczoraj fani rozgrywki z żywymi przeciwnikami zostali uraczeni nową ofertą.

Kilka miesięcy temu ArenaNet stworzyła sklep on-line, w którym można kupować różne rzeczy związane z Guild Wars. Do tej pory oferował on kolejny slot na postać, odblokowanie umiejętności poszczególnych profesji dla trybu PvP oraz zakup GW: Prophecies lub GW: Factions. Od wczoraj fani rozgrywki z żywymi przeciwnikami zostali uraczeni nową ofertą: za 35,99$ (9$ mniej niż pełna wersja) można zakupić grę, w której zablokowany jest cały tryb PvE, ale za to odblokowane są wszystkie umiejętności (zarówno zwykłe, jak i elitarne) dostępne w danej kampanii.

Edycja PvP Guild Wars - ilustracja #1

Przypominamy, że premiera kolejnego rozdziału tej gry, Nigthfall, ma miejsce już za dwa dni. W przeciwieństwie do nowej oferty w sklepie, usprawni on przede wszystkim rozgrywkę przeciwko komputerowi. Zwiększy się kontrola nad najemnikami, wspomogą nas bohaterowie, a także dodane zostanę dwie nowe klasy: Derwisz i Paragon. Na stronie polskiego dystrybutora, CD Projekt, wciąż można zamawiać grę, aby skorzystać z bonusu przedpremierowego, który dodaje m.in. dodatkowy slot na postać.

Edycja PvP Guild Wars - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.