Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWii
Okładka GT Pro Series (Wii)

GT Pro Series Wii

GT Pro Series to wyścigi samochodowe, przygotowane specjalnie z myślą o konsoli Wii.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka GT Pro Series (Wii)

producent: MTO

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

19listopada2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

GT Pro Series to wyścigi samochodowe, przygotowane specjalnie z myślą o konsoli Wii. Ponieważ platforma ta posiada rewolucyjny system sterowania w postaci bezprzewodowego pilota, to producent omawianej gry dołączył do swojego dzieła specjalną atrapę kierownicy, w którą można wmontować horyzontalnie ów kontroler i w ten sposób doznawać interesujących wrażeń w trakcie zabawy.

W wirtualnej rzeczywistości kontrolujemy ponad osiemdziesiąt różnych modeli pojazdów, mających swoje odpowiedniki w rzeczywistości. Są to wyłącznie maszyny rodem z Japonii, czyli np. Mazda MX-5 i Nissan Skyline GT-R. Oczywiście nie zapomniano o tuningu mechanicznym i wizualnym dostępnych aut, aby można im było nadawać oryginalny charakter.

Ścigamy się w ramach kilku rozmaitych trybów, wśród których figuruje m.in. pojedynczy przejazd, drifting, walka w mistrzostwach oraz konfrontacja multiplayerowa. Opcja zabawy wieloosobowej pozwala na jednoczesną grę maksymalnie czterech użytkowników na podzielonym ekranie. Warto zauważyć, że trójwymiarową oprawę graficzną wykonano w technologii cel-shading, więc wizualne aspekty GT Pro Series sprawiają komiksowe wrażenie. Podobną drogą poszła wcześniej korporacja Capcom w całkiem udanym produkcie pt. Auto Modellista.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 4,7 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI GT Pro Series

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.