Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 13 marca 2020, 17:31

Tylko CoD: Warzone? W co pograć w marcu - 9. odcinek podcastu

W najnowszym odcinku podcastu Friendly Fire rozmawiamy o marcowych growych premierach. Poruszyliśmy m.in. temat nowej odsłony NiOh, Ori and the Will of the Wisps, darmowego CoD-a czy też zbliżającego się Half-Life: Alyx.

Tylko CoD: Warzone? W co pograć w marcu - 9. odcinek podcastu - ilustracja #1
Rozmawiamy o najnowszych growych premierach.

W sieci znajdziecie już najnowszy odcinek naszego podcastu Friendly Fire, w którym poruszamy przeróżne tematy dotyczące branży gier wideo. Wczoraj rozmawialiśmy o marcowych growych premierach. W roli prowadzących po raz kolejny mogliście usłyszeć Pawła „Cruisera” Kilmesza i Michała „kwiścia” Chwistka, którzy rozmawiali z Szymonem „Hedem” Liebertem oraz Jordanem Dębowskim. Hed m.in. opowiedział, czemu NiOh 2 to taka dobra gra, a Jordan podzielił się historią o tym, jak przez pierwszą odsłonę wspomnianej produkcji prawie zawalił egzamin z historii Japonii. Pochyliliśmy się także nad premierą Ori and the Will of the Wisps, zbliżającym się Half-Life: Alyx oraz Call of Duty: Warzone.

Ten oraz poprzednie odcinki podcastu Friendly Fire (rozmawialiśmy już np. o Baldur’s Gate III i studiu Riot Games) możecie znaleźć m.in. na Spotify oraz Anchor.fm. Kolejne będziecie mogli usłyszeć na żywo (oraz zobaczyć) w każdy czwartek o godzinie 19:00 na naszym kanale na platformie twitch.tv. Zajrzyjcie również na oficjalny profil Friendly Fire na Twitterze, jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami, np. planowanymi turniejami czy też codziennymi streamami.

Tylko CoD: Warzone? W co pograć w marcu - 9. odcinek podcastu - ilustracja #2