Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2009, 10:15

Trzeci zestaw map do pecetowego Call of Duty: World at War jeszcze w tym tygodniu

Przedstawiciele firmy Treyarch poinformowali, że trzeci zestaw map do pecetowej wersji Call of Duty: World at War zostanie opublikowany jeszcze w tym tygodniu. Przy okazji jego debiutu ostatnia odsłona marki Call of Duty (kolejną będzie Modern Warfare 2) zostanie zaktualizowana do wersji 1.6, co będzie wiązać się z usunięciem kolejnych drobnych błędów i niedoróbek.

Przedstawiciele firmy Treyarch poinformowali, że trzeci zestaw map do pecetowej wersji Call of Duty: World at War zostanie opublikowany jeszcze w tym tygodniu. Przy okazji jego debiutu ostatnia odsłona marki Call of Duty (kolejną będzie Modern Warfare 2) zostanie zaktualizowana do wersji 1.6, co będzie wiązać się z usunięciem kolejnych drobnych błędów i niedoróbek. Pełną listę zmian znajdziecie na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego gry.

Trzeci zestaw map do pecetowego Call of Duty: World at War jeszcze w tym tygodniu - ilustracja #1

Wszystko wskazuje na to, że aktualizacja po raz kolejny będzie w pełni darmowa. Jest to oczywiście pewnego rodzaju zadośćuczynienie mające wynagrodzić użytkownikom pecetów długi czas oczekiwania (posiadacze konsol testują Map Pack 3 już od ponad miesiąca).

Przypominamy, że w jej skład wejdą cztery dodatkowe mapy. Trzy z nich – Battery, Revolution oraz Breach – pecetowcy będą mogli sprawdzić w standardowych trybach rozgrywki wieloosobowej. Ostatnia, czyli Der Riese, Zombie Factory, rozbuduje niezwykle popularną opcję Nazi Zombies. Wraz ze świeżą lokacją do dyspozycji graczy oddany zostanie nowy rodzaj broni – wybuchająca małpka.

Dodatki do World at War odniosły olbrzymi sukces komercyjny. Wystarczy wspomnieć, że ich konsolowe edycje – kosztujące około 10 dolarów każda – zostały pobrane do końca sierpnia bieżącego roku w nakładzie przekraczającym 6,5 miliona egzemplarzy. Nie dziwi więc zapowiedź, że na podobne wsparcie będzie mogło liczyć również najnowsze dzieło studia Infinity WardCall of Duty: Modern Warfare 2, które otrzyma co najmniej dwa dodatki DLC.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej