Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2009, 10:15

autor: Jiker

Trzeci zestaw map do pecetowego Call of Duty: World at War jeszcze w tym tygodniu

Przedstawiciele firmy Treyarch poinformowali, że trzeci zestaw map do pecetowej wersji Call of Duty: World at War zostanie opublikowany jeszcze w tym tygodniu. Przy okazji jego debiutu ostatnia odsłona marki Call of Duty (kolejną będzie Modern Warfare 2) zostanie zaktualizowana do wersji 1.6, co będzie wiązać się z usunięciem kolejnych drobnych błędów i niedoróbek.

Przedstawiciele firmy Treyarch poinformowali, że trzeci zestaw map do pecetowej wersji Call of Duty: World at War zostanie opublikowany jeszcze w tym tygodniu. Przy okazji jego debiutu ostatnia odsłona marki Call of Duty (kolejną będzie Modern Warfare 2) zostanie zaktualizowana do wersji 1.6, co będzie wiązać się z usunięciem kolejnych drobnych błędów i niedoróbek. Pełną listę zmian znajdziecie na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego gry.

Trzeci zestaw map do pecetowego Call of Duty: World at War jeszcze w tym tygodniu - ilustracja #1

Wszystko wskazuje na to, że aktualizacja po raz kolejny będzie w pełni darmowa. Jest to oczywiście pewnego rodzaju zadośćuczynienie mające wynagrodzić użytkownikom pecetów długi czas oczekiwania (posiadacze konsol testują Map Pack 3 już od ponad miesiąca).

Przypominamy, że w jej skład wejdą cztery dodatkowe mapy. Trzy z nich – Battery, Revolution oraz Breach – pecetowcy będą mogli sprawdzić w standardowych trybach rozgrywki wieloosobowej. Ostatnia, czyli Der Riese, Zombie Factory, rozbuduje niezwykle popularną opcję Nazi Zombies. Wraz ze świeżą lokacją do dyspozycji graczy oddany zostanie nowy rodzaj broni – wybuchająca małpka.

Dodatki do World at War odniosły olbrzymi sukces komercyjny. Wystarczy wspomnieć, że ich konsolowe edycje – kosztujące około 10 dolarów każda – zostały pobrane do końca sierpnia bieżącego roku w nakładzie przekraczającym 6,5 miliona egzemplarzy. Nie dziwi więc zapowiedź, że na podobne wsparcie będzie mogło liczyć również najnowsze dzieło studia Infinity WardCall of Duty: Modern Warfare 2, które otrzyma co najmniej dwa dodatki DLC.