Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2014, 13:06

autor: Góral

Tom Clancy's EndWar Online weszło w fazę alfa

Studio Ubisoft Shanghai rozpoczęło alfa testy gry strategicznej Tom Clancy's EndWar Online. By załapać się do zabawy należny zapisać się na oficjalnej stronie produkcji i brać udział w losowaniach kluczy. Przy okazji deweloperzy zaprezentowali rozgrywkę z nadchodzącej produkcji.

We wrześniu 2013 roku firma Ubisoft zapowiedziała swój nowy projekt free-to-play – grę strategiczną Tom Clancy's EndWar Online. Prace nad produkcją trwają w najlepsze i kilka dni temu weszła ona w fazę zamkniętych testów alfa, do których możecie się zapisać, rejestrując się na oficjalnej stronie i próbując szczęścia w losowaniu kluczy. Szanse na otrzymanie wejściówki można zwiększyć wykonując pewne czynności (polubienie gry na Facebooku, wypełnienie ankiety, zaproszenie znajomego, itd.). Jednocześnie deweloperzy ze studia Ubisoft Shanghai opublikowali nowe nagranie wideo z rozgrywką z wczesnej wersji Tom Clancy's EndWar Online, które obejrzycie powyżej. Możemy na nim zaznajomić się z podstawowymi elementami produkcji – dostępnymi w alfie frakcjami, bazą, systemem odblokowania dowódców, itd. Należy jednak pamiętać, że do czasu premiery pełnej wersji może się jeszcze sporo zmienić, gdyż twórcy zamierzają korzystać ze wskazówek graczy biorących udział w testach.

Tom Clancy's EndWar Online weszło w fazę alfa - ilustracja #1Tom Clancy's EndWar Online to gra strategiczna oparta na modelu biznesowym free-to-play. Za jej produkcję odpowiada studio Ubisoft Shanghai, znane z takich tytułów jak I Am Alive, Rayman 3 HD, czy też ze współpracy z innymi oddziałami francuskiego koncernu przy takich hitach jak Far Cry 3 oraz Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist.

Akcja gry rozegra się w niedalekiej przyszłości, w której Ziemia została niemal doszczętnie zniszczona przez wojnę nuklearną pomiędzy USA, Zjednoczoną Europą i Rosją. Nie był to jednak koniec świata, a początek dalszych starć niewielkich armii. W produkcji będziemy brać zarówno udział w misjach przeznaczonych dla jednego gracza, jak i starciach jeden na jednego z innymi osobami.