Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2014, 13:22

autor: Ender

World of Warcraft: Warlords of Draenor – zaproszenia do testów beta trafiają do pierwszych graczy

Blizzard rozpoczął wysyłanie zaproszeń do zamkniętych testów beta kolejnego rozszerzenia dla MMO World of Warcraft, zatytułowanego Warlords of Draenor. W pierwszej kolejności klucze rejestracyjne trafiają do weteranów, którzy od lat bawią się w Azeroth. W trakcie pierwszego etapu bety udostępnione zostały trzy nowe regiony, a także część opcji, które docelowo wprowadzi dodatek.

Trudno w to uwierzyć, ale World of Warcraft ma już prawie 10 lat - World of Warcraft: Warlords of Draenor – zaproszenia do testów beta trafiają do pierwszych graczy - wiadomość - 2014-06-29
Trudno w to uwierzyć, ale World of Warcraft ma już prawie 10 lat

W kwietniu informowaliśmy o rozpoczęciu się testów alfa dodatku Warlords of Draenor, stworzonego z myślą o grze World of Warcraft. Zgodnie z wcześniejszymi planami, w ten weekend wystartowała natomiast zamknięta beta produkcji. Zaproszenia do uczestnictwa w niej są w tej chwili rozsyłane przez Blizzard do wybranych graczy. W pierwszej kolejności otrzymują je weterani świata Azeroth. Zapisów na listę oczekujących można było dokonywać już od ponad dwóch miesięcy. Testy nie są objęte klauzulą poufności. Oznacza to, że w sieci stopniowo będzie pojawiać się coraz więcej materiałów przedstawiających nową zawartość rozszerzenia.

W trakcie bety przygodę rozpoczniemy w Dżungli Tanaan, gdzie zarówno członkowie Przymierza, jak i Hordy, będą musieli stawić czoła wspólnemu zagrożeniu, jakim jest inwazja Żelaznej Hordy. Na swojej drodze spotkają oni nie tylko orkowych hersztów i ich zastępy, lecz także liczne zagrożenia środowiskowe. Pierwszym zadaniem graczy będzie zamknięcie Mrocznego Portalu. Następnie będą oni mogli przenieść się do jednego z dwóch regionów. Przedstawiciele Przymierza zwiedzą dolinę Shadowmoon, a Horda szczyty Frostfire. Uczestnicy testów mogą importować swoje 90-poziomowe postacie lub skorzystać z gotowych szablonów bohaterów.

World of Warcraft: Warlords of Draenor ukaże się najpóźniej 20 grudnia 2014 roku. Piąty dodatek dla najpopularniejszego MMO świata wprowadzi szereg nowości. Poprawie ulegnie oprawa graficzna, wprowadzony zostanie nowy kontynent, misje oraz scenariusze. Twórcy podniosą również maksymalny poziom doświadczenia do 100 levelu.

  1. Graliśmy w Warlords of Draenor - nowy dodatek do gry World of WarCraft
  2. Oficjalna strona World of Warcraft: Warlords of Draenor