Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2014, 08:45

autor: Draug

Titanfall z potwierdzonymi beta testami

Vince Zampella ze studia Respawn Entertainment potwierdził, że gra Titanfall w wersji na PC i Xboksa One doczeka się beta testów. Szczegóły na ten temat mają pojawić się wkrótce. Ogłoszono też, że tytułem w wersji na Xboksa 360 zajmuje się zewnętrzne studio Bluepoint Games.

Prawie dwa tygodnie temu ruszyły zamknięte testy alfa gry Titanfall, a niedługo potem zaczęły docierać do nas pogłoski, jakoby fani tego sieciowego FPS-a od studia Respawn Entertainment mieli doczekać się także beta testów. Wczoraj wieczorem Vince Zampella ze wspomnianego zespołu potwierdził, że posiadacze komputerów osobistych i konsol Xbox One zostaną zaproszeni do wypróbowania wersji beta. Treść twitterowego ogłoszenia na tym się właściwie kończy – nie licząc obietnicy, że szczegóły na ten temat zostaną podane „wkrótce”. Warto wspomnieć, że według niepotwierdzonych doniesień francuskiego sklepu Xboxygen, omawiane testy miałyby rozpocząć się 14 lutego, a zakończyć 19 lutego.

Już wkrótce zmagania żołnierzy i Tytanów na futurystycznym polu bitwy wkroczą w fazę beta. - Titanfall z potwierdzonymi beta testami - wiadomość - 2014-01-28
Już wkrótce zmagania żołnierzy i Tytanów na futurystycznym polu bitwy wkroczą w fazę beta.

Co więcej, prawie w tym samym czasie ogłoszono, że o ile Titanfalla na pecety i Xboksa One robi samo Respawn Entertainment, tak prace nad wersją gry przeznaczoną na konsolę Xbox 360 powierzono zewnętrznemu studiu – Bluepoint Games. Zespół ten ma na koncie przede wszystkim Metal Gear Solid HD Collection i God of War Collection – zbiorcze porty gier z PlayStation 2 i/lub PlayStation Portable na konsole nowszej generacji (Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita). Wspomniany deweloper dał światu również zręcznościówkę Blast Factor na PS3.

Na koniec przypominamy, że światową premierę gry Titanfall zaplanowano na 11 marca bieżącego roku, natomiast europejski (i polski) debiut nastąpi 13 marca. Polecamy też Waszej uwadze materiały, których dostarczyli nam gracze cieszący się testami wersji alfa – screenshoty i szczegółowe informacje na temat rozgrywki. Ponadto zapraszamy do lektury opisu naszych wrażeń z obcowania z dziełem studia Respawn podczas ostatnich targów Gamescom: