Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 13 stycznia 2021, 20:14

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Titan Quest: Legendary Edition zapowiedziane

Deweloperzy ze studia HandyGames zapowiedzieli kompletną edycję Titan Questa, w której skład wejdzie cała dotychczas wydana zawartość tytułu. Zestaw dostępny będzie na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS.

Pod koniec grudnia informowaliśmy o enigmatycznej grafice promocyjnej związanej z Titan Questem oraz sugestiach twórców wskazujących na nowy projekt związany z marką. Niektórzy fani spodziewali się kolejnej odsłony serii. Na taką informację będą musieli oni jednak jeszcze poczekać. Jak się okazuje, obrazek zapowiadał bowiem nadejście gry Titan Quest: Legendary Edition, która trafi 2 lutego na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android (Google Play).

Titan Quest: Legendary Edition to zestaw, w którego skład wchodzi zremasterowana wersja oryginalnego Titan Questa z 2006 roku (oparta na pecetowym i konsolowym Titan Quest: Anniversary Edition) wraz ze wszystkimi trzema wydanymi rozszerzeniami. Wśród nich znalazł się oczywiście najnowszy dodatek Atlantis z 2019 roku. Produkcja wzbogacona zostanie także o wydane do tej pory łatki i aktualizacje. W grze nie uświadczymy żadnych mikrotransakcji, ale w zamian zapłacimy za nią 19 euro (ok. 90 złotych).

Titan Quest: Legendary Edition zapowiedziane - ilustracja #1

Warto zaznaczyć, że dzieło studia HandyGames zostało przebudowane i przystosowane do pracy z ekranem dotykowym, który pozwala nam nie tylko na operowanie interfejsem, ale także na swobodne sterowanie naszą postacią za pomocą wirtualnego gamepada i przycisków akcji. Opcjonalnie istnieje również możliwość skorzystania z tradycyjnego kontrolera do gier. Osoby, które są właścicielami oryginalnego mobilnego portu Titan Questa z 2016 roku, będą mogły kupić aktualizację w formie DLC oferującą pełną zawartość Legendary Edition.

  1. THQ Nordic – oficjalna strona
  2. HandyGames – oficjalna strona