Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2015, 09:31

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

This War of Mine: The Little Ones na nowym zwiastunie

Firma Deep Silver, wydawca gry This War of Mine: The Little Ones, opublikowała nowy zwiastun produkcji, na którym ukazano rozgrywkę. Tytuł ukaże się 29 stycznia 2016 roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Firma Deep Silver, wydawca gry This War of Mine: The Little Ones (rozszerzona edycja This War of Mine z 2014 roku, przeznaczona na konsole PlayStation 4 i Xbox One), opublikowała nowy zwiastun produkcji, która ukaże się 29 stycznia 2016 roku, na którym ukazano fragmenty rozgrywki. Dodatkowo na blogu PlayStation pojawiła się krótka opowieść o tym, jak może przebiegać rozgrywka w This War of Mine: The Little Ones oraz kilka screenów. Przypominam, że na nową wersję składa się „podstawka” uzupełniona o postacie dzieci. Będą one przebywać w schronach, bawiąc się, wytwarzając zabawki itd. Dodatkowo dorośli mają przekazywać im cenną wiedzę związaną z przetrwaniem oraz oczywiście opiekować się młodszymi kolegami.

This War of Mine: The Little Ones wprowadzi do rozgrywki postacie dzieci. - This War of Mine: The Little Ones na nowym zwiastunie - wiadomość - 2015-12-03
This War of Mine: The Little Ones wprowadzi do rozgrywki postacie dzieci.
This War of Mine: The Little Ones w skrócie:
  • Rozszerzona edycja This War of Mine przeznaczona na konsole PlayStation 4 i Xbox One
  • Produkcja stworzona przez polskie studio 11 bit
  • Ukaże się 29 stycznia 2016 roku

Produkcja została zapowiedziana w sierpniu bieżącego roku, ale do dziś nie wiemy czy zadebiutuje w przyszłości także na komputerach osobistych. Obecnie na rynku dostępna jest podstawowa wersja This War of Mine, w którą możecie zagrać na PC-tach oraz urządzeniach mobilnych (Android oraz iOS).

This War of Mine to uznana polska produkcja stworzona przez ekipę 11 bit studios. Tytuł jest mieszanką przygodówki oraz survivalu i stara się przedstawić życie cywilów podczas wojny. W grze opiekujemy się grupką ludzi ukrywających się w jednym z budynków. Do naszych zadań należy szukanie pożywienia, lekarstw, wytwarzanie przydatnych przedmiotów itd.

Tytuł ukazał się na komputerach PC 14 listopada 2014 roku, a w lipcu 2015 roku dotarł na tablety. Natomiast w listopadzie pojawiła się wersja na smartfony.