Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2016, 11:55

autor: Góral

This War of Mine: The Little Ones zadebiutowało na PC-tach

Dostępne od kilku miesięcy na konsolach Xbox One i PlayStation 4 This War of Mine: The Little Ones zadebiutowało wczoraj na komputerach osobistych. Projekt dostępny jest w formie płatnego dodatku do podstawowego wydania gry.

This War of Mine: The Little Ones, czyli rozszerzenie oryginalnego This War of Mine z 2014 roku, zadebiutowało na konsolach PlayStation 4 i Xbox One pod koniec stycznia bieżącego roku. Na PC-tową wersję dodatku musieliśmy trochę poczekać, ale od wczoraj jest już on dostępny w ramach cyfrowej dystrybucji w rozmaitych sklepach. Inwestując w dodatek na Steamie lub w Games Republic (w obu przypadkach projekt wyceniono na 8,99 euro, czyli około 40 zł), sprawiacie, że 1 euro (około 4 zł) od każdej transakcji przekazywane jest na fundację War Child, pomagającą dzieciom dotkniętym działaniami wojennymi i nie tylko. Powyżej publikujemy jeszcze zwiastun premierowy PC-towego wydania.

This War of Mine: The Little Ones na konsolach PlayStation 4 i Xbox One zostało wydane wraz z podstawową wersją gry. Natomiast w przypadku edycji PC-towej jest to zwykły dodatek, który wymaga do działania zakupionej osobno „podstawki”.

W This War of Mine: The Little Ones musimy opiekować się dziećmi. - This War of Mine: The Little Ones zadebiutowało na PC-tach - wiadomość - 2016-06-02
W This War of Mine: The Little Ones musimy opiekować się dziećmi.

W This War of Mine: The Little Ones – tak samo jak w podstawowej wersji – naszym zadaniem jest zarządzanie grupką cywili, starających się przetrwać w oblężonym mieście. Tym razem jednak pod opieką mamy też dzieci, które oczywiście zachowują się inaczej niż dorośli i mają inne potrzeby – młodziaki bawią się, wytwarzają zabawki z dostępnych elementów itd. Rozgrywka sama w sobie nie uległa jednak ogromnym zmianom i w dalszym ciągu w nocy wybieramy się na zewnątrz schronienia w poszukiwaniu cennych i przydatnych rzeczy, a w dzień tworzymy broń i narzędzia, leczymy się i nie tylko.

This War of Mine: The Little Ones zadebiutowało na PC-tach - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.