Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release 11 bit studios S.A. Press Release 14 listopada 2019, 18:23

This War of Mine: Final Cut - aktualizacja na piątą rocznicę

This War of Mine: Final Cut to darmowa aktualizacja zawierająca nową postać i nowy klasyczny scenariusz. Do gry podstawowej trafią też lokacje z trzech fabularnych DLC Stories, które wypełnione będą questami i zadaniami.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

This War of Mine developera 11 bit studios -- gra uznawana przez wielu za kulturowy fenomen ukazujący trudy wojny z perspektywy cywili - świętuje w listopadzie pięciolecie obecności na rynku. Duże osiągnięcie polskie studio pragnie uczcić premierą koronnej, stanowiącej serdecznie podziękowanie dla fanów, wersji gry w postaci This War of Mine: Final Cut.

“Ten fenomen zasłużył na ostatni szlif. Fenomen, bo This War of Mine uczyniło z nas firmę, którą dziś jesteśmy - zarówno pod względem kreatywnej odwagi jak i obranego kierunku biznesowego - i pomógł w dalszej branżowej drodze. Fantastyczne wsparcie społeczności jest ogromną częścią tego sukcesu, dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że taka aktualizacja musi być darmowa. Traktujemy Final Cut jako epizod zamykający wyjątkową historię, jaką było dla nas This War of Mine. Marka jednak pozostaje droga naszym sercom i nikt nie wie, co przyniesie przyszłość. Final Cut nie jest więcej pod żadnym względem finałem, a kreatywni twórcy, którzy byli z tytułem do tej pory, rozpoczęli już pogoń za nowymi wyzwaniami. Więc jesteśmy podekscytowani tym, co nadchodzi” - mówi Przemysław Marszał, art director at 11 bit studios.

This War of Mine: Final Cut to darmowa aktualizacja zawierająca nową postać i nowy klasyczny scenariusz. Do gry podstawowej trafią też lokacje z trzech fabularnych DLC Stories, które wypełnione będą questami i zadaniami. Final Cut to także poprawki graficzne z oprawą w 4K, odświeżonymi wersjami wszystkich klasycznych poziomów i wsparciem obrazu w formacie 21:9. Natomiast na tych pragnących poczuć powiew nostalgii czeka “czysta”, pozbawiona wszystkich aktualizacji wersja gry (vanilla version) w postaci oryginału z 2014 roku. Ponadto This War of Mine nadal otrzymywać będzie niezbędne wsparcie techniczne.