Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2014, 09:16

The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo na Originie

Zaprzestając wspierania gry The Sims 2, firma Electronic Arts przygotowała specjalną promocję. Do 31 lipca każdy może otrzymać wspomniany tytuł za darmo na platformie Origin, razem ze wszystkimi 18 dodatkami, jakie się do niego ukazały (wydanie The Sims 2 Ultimate Collection).

The Sims 2 w skrócie:
  • Producent: Maxis
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Gatunek: symulator życia
  • Platformy sprzętowe: PC, PS2, Xbox, GCN, GBA, PSP, NDS
  • Termin premiery (PC): 17 września 2004
  • Nasza ocena (PC): 9 / 10 (Stranger)

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że firma Electronic Arts przestała wspierać i rozwijać grę The Sims 2, oferując jej nabywcom za darmo wydanie zawierające wszystkie rozszerzenia – The Sims 2 Ultimate Collection. Jak się wczoraj okazało, oferta ta nie jest skierowana wyłącznie do osób, które już dysponują „podstawką”. Do 31 lipca każdy może bezpłatnie wejść w posiadanie gry The Sims 2 razem ze wszystkimi wydanymi do niej dodatkami (w liczbie osiemnastu) za pośrednictwem platformy dystrybucji cyfrowej Origin. Aby tego dokonać, trzeba założyć konto i pobrać klient Origina (o ile jeszcze tego nie zrobiliście), a następnie wejść w zakładkę „Gry” i aktywować kod nowego produktu, wpisując: I-LOVE-THE-SIMS. Mając konto, cały proces można też przeprowadzić za pośrednictwem strony internetowej omawianej platformy.

Grafika może być już niedzisiejsza, ale The Sims 2 z dodatkami to wciąż setki godzin rozrywki dla tych, którzy lubią zabawę w życie. - The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo na Originie - wiadomość - 2014-07-24
Grafika może być już niedzisiejsza, ale The Sims 2 z dodatkami to wciąż setki godzin rozrywki dla tych, którzy lubią zabawę w życie.

Przypomnijmy, że wśród wspomnianych osiemnastu dodatków do The Sims 2 zawierają się zarówno większe rozszerzenia z całkowicie nowymi funkcjami, jak i małe pakiety akcesoriów (w formie zbliżonej do dzisiejszych DLC, tyle że pierwotnie dystrybuowane również w pudełkach). Oto ich kompletna lista:

Jak widać, studio Maxis i firma Electronic Arts rozwijały The Sims 2 dodatkami przez ponad cztery lata od premiery gry, co zaowocowało ośmioma dużymi rozszerzeniami i dziesięcioma mniejszymi pakietami akcesoriów. Tym samym każdy, kto przypadkiem nie grał jeszcze w omawiany tytuł, a nie stroni od symulatorów życia, może otrzymać za friko tonę zabawy z niezliczoną liczbą funkcji i atrakcji. Kto wie, może nawet znajdą się gracze, którzy, pochłonięci darmową „dwójką”, przegapią wrześniową premierę The Sims 4?

Krzysztof Mysiak

Krzysztof Mysiak

Wpadł w sidła elektronicznej rozrywki przez starszego brata – kolekcjonera gier i gracza. Przez lata młodości nie miał własnego sprzętu nadającego się do grania, więc inwestował czas w wertowanie GOL-owskiej Wielkiej Encyklopedii Gier (i CD-Action). Swoje przeznaczenie dopełnił krótko po maturze, w 2013 roku, wysyłając CV do krakowskiej redakcji. Zdobył wykształcenie dwuklasowca – bibliotekarza/infobrokera – ale zamiast pójść w ślady Deckarda Caina czy Handlarza Cieni, wolał kontynuować karierę autora wiadomości ze świata (i nie tylko). Po paru latach wiercenia dziury w brzuchu połowie redakcji wyszarpał miejsce w gronie pracowników GRYOnline.pl i w 2017 r. przeniósł się do Krakowa. Zanim wyfrunął stamtąd do Poznania (w 2020 r.), zdążył zostać zapamiętany jako ten koleś, który bywa na tolkienowskich konwentach, jeździ paskudnym Subaru Imprezą i wywija mieczem na firmowym parkingu. Dziś z dystansu dogląda Encyklopedię Gier i Serwis Informacyjny.

więcej