Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2022, 19:45

autor: Maycuzai

The Settlers z datą premiery

Poznaliśmy datę premiery nowej odsłony cyklu The Settlers. Na szczęście nie przyjdzie nam na nią czekać zbyt długo.

W SKRÓCIE:
  • Premiera The Settlers odbędzie się 17 marca bieżącego roku.
  • Zamknięte beta-testy zaplanowane są na 20-24 stycznia.

Niewiele growych serii może pochwalić się tak bogatą historią jak istniejący na rynku od niemal 30 lat cykl The Settlers. Trzy wiosny temu zapowiedziano kolejną – już ósmą – odsłonę „Osadników”, zatytułowaną po prostu The Settlers. Ubisoft właśnie udostępnił wideo przybliżające nam jak, ten swoisty „nowy start” dla serii prezentuje się w akcji. Co jednak ważniejsze – wreszcie poznaliśmy datę premiery. Ta odbędzie się już 17 marca bieżącego roku. Tytuł trafi wyłącznie na PC-ty.

Jesteś fanem serii The Settlers? Przeczytaj koniecznie dzisiejszą zapowiedź nowej odsłony:

To nie są Settlersy, na które czekałem (obym się mylił)

Powyższa prezentacja skupia się przede wszystkim na przedstawieniu wysokiej jakości oprawy graficznej nowych „Settlersów”. Na wyróżnienie zasługują świetnie prezentujące się miasta i animacje postaci.

Nie zabrakło także miejsca na ukazanie kilku potyczek, jak i powierzchownego przedstawienia trzech dostępnych frakcji oraz omówienia ogólnych zasad rozgrywki. Trudno nie odnieść wrażenia, że produkcja jest skierowana dla nowych graczy. Miejmy nadzieję, iż finalny produkt zadowoli nie tylko ich, ale też starych wyjadaczy.

Zamknięte beta-testy The Settlers zaplanowane są na 20-24 stycznia (wstępne pobieranie wystartuje 18 stycznia). Chętni mogą zarejestrować się do nich pod tym linkiem.