Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2014, 10:41

autor: Góral

The Last of Us - dodatek Grounded Bundle ukaże się na początku maja

Studio Naughty Dog poinformowało, że dodatek Grounded Bundle do popularnej gry The Last of Us ukaże się w tygodniu rozpoczynającym się 5 maja, czyli w Europie najprawdopodobniej w środę 7 maja. Rozszerzenie wprowadzi m.in nowy, wymagający poziom trudności, dodatkowe mapy do multiplayera, bronie i nie tylko.

Studio Naughty Dog poinformowało w serwisie społecznościowym Twitter, że gra The Last of Us otrzyma ostatni dodatek Grounded Bundle, w tygodniu rozpoczynającym się 5 maja. Oznacza to najprawdopodobniej, że gracze w USA dostaną go we wtorek 6 maja, a my dzień później, wraz z aktualizacją europejskiego PlayStation Store. Nowy pakiet DLC wprowadzi przede wszystkim kolejny poziom trudności – Grounded, który sprawi, że weterani produkcji sporo się namęczą, zanim po raz kolejny przejdą kampanię dla jednego gracza. Oprócz tego, otrzymamy cztery dodatkowe mapy do multiplayera (Wharf, Capitol, Coal Mine i Water Tower), kilka broni oraz dwa zestawy umiejętności survivalowych. O wszystkich szczegółach na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Studio Naughty Dog zapowiada nadejście dodatku Grounded Bundle.
Studio Naughty Dog zapowiada nadejście dodatku Grounded Bundle.
The Last of Us: Grounded Bundle w skrócie:
  • Pakiet DLC zawierający nowy poziom trudności, dodatkowe mapy do multiplayera, bronie oraz dwa zestawy umiejętności survivalowych
  • Ukaże się w Europie prawdopodobnie 7 maja
  • Wejdzie w skład przepustki sezonowej

Grounded Bundle wejdzie w skład przepustki sezonowej, więc jej posiadacze otrzymają nową zawartość bez ponoszenia dodatkowych kosztów. By skorzystać z oferty należy jednak się śpieszyć, gdyż Season Pass dostępny będzie w sprzedaży jeszcze tylko przez kilkanaście dni (do 13 maja).

Przy okazji przypominam, że osoby, które kupią The Last of Us: Remastered na konsolę PlayStation 4, otrzymają nie tylko podrasowaną graficznie produkcję, lecz także trzy rozszerzenia - Left Behind, Abandoned Territories i Reclaimed Territories. Premiera next-genowej edycji odbędzie się latem bieżącego roku.

The Last of Us - dodatek Grounded Bundle ukaże się na początku maja - ilustracja #2The Last of Us to przygodowa gra akcji od studia Naughty Dog, znanego z takich tytułów jak Uncharted, Jak oraz pierwszych odsłon serii Crash Bandicoot. W produkcji wcielamy się w Joela – 40-letniego mężczyznę, podróżującego w towarzystwie nastolatki o imieniu Ellie. Bohaterowie starają się przetrwać w niegościnnym świecie, wyniszczonym przez zarazę, która zdziesiątkowała cywilizację. Tytuł ukazał się w połowie 2013 roku na konsoli PlayStation 3 i okazał się jedną z najlepszych gier ostatnich lat, zbierając znakomite oceny w mediach i mnóstwo branżowych nagród. Dodatkowo projekt został doceniony także przez samych graczy, którzy kupili ponad 6 mln egzemplarzy.

Zawartość The Last of Us: Grounded Bundle. - The Last of Us - dodatek Grounded Bundle ukaże się na początku maja - wiadomość - 2014-04-27
Zawartość The Last of Us: Grounded Bundle.