Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2013, 16:00

autor: Olek

Terraria – duża porcja nowości w nadchodzącej aktualizacji

Pod koniec maja powinna ukazać się sporych rozmiarów aktualizacja do znakomitej platformówki Terraria. Dostarczy ona sporo nowych elementów, w tym 235 dodatkowych przedmiotów. Niestety, darmowy patch otrzymają najprawdopodobniej jedynie posiadacze pecetowej wersji gry.

Aktualizacja 1.2 wprowadzi do Terrarii nowych przeciwników, biomy i przedmioty. - Terraria – duża porcja nowości w nadchodzącej aktualizacji - wiadomość - 2013-04-21
Aktualizacja 1.2 wprowadzi do Terrarii nowych przeciwników, biomy i przedmioty.

Plany związane z nadchodzącą aktualizacją przedstawione zostały przez twórców w formie pytań i odpowiedzi na forum Reddit. Andrew „Redigit” Spinks, jeden z autorów Terrarii wyjawił, czego mogą spodziewać się pecetowi gracze. Niestety, wygląda na to, że nabywcy konsolowych wersji gry, o ile nie zdołają przekonać wydawcy – firmy 505Games, obejdą się smakiem.

Oznaczona numerem 1.2, darmowa aktualizacja pecetowej wersji gry powinna pojawić się pod koniec maja. Wprowadzi ona m.in. dodatkowych przeciwników i biomy (środowiska), a także 235 nowych przedmiotów. Nie będzie też ostatnią, bowiem w planach ekipy studia Re-Logic jest jeszcze co najmniej jeden poważny upadate, po czym twórcy najprawdopodobniej zajmą się przygotowaniem sequela.

Terraria – duża porcja nowości w nadchodzącej aktualizacji - ilustracja #2

Przy okazji wyjaśniła się zagadka różnic pomiędzy wersjami gry adresowanymi na komputery PC oraz konsole. Okazuje się, że konsolowy port stworzony został przez odrębny zespół deweloperski i żaden z jego elementów nie znajdzie się też we wspomnianej aktualizacji 1.2.

Terraria – duża porcja nowości w nadchodzącej aktualizacji - ilustracja #3Przypomnijmy, że Terraria to ciesząca się olbrzymią popularnością platformówka 2D. Tytuł ukazał się w 2011 roku na komputerach PC, osiągając sprzedaż na poziomie przekraczającym 1,6 mln egzemplarzy. W marcu br. produkcja doczekała się wydania w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Terraria

Ostatnia aktualizacja: 2013-04-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Terraria

Terraria