Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2013, 19:00

autor: Ender

27 marca Terraria zadebiutuje w Europie na Xboksie 360

Terraria, hitowa pecetowa produkcja niezależnego studia Re-Logic, 26 marca zadebiutuje na konsolach Xbox 360. Europejscy posiadacze PlayStation 3 będą musieli jednak poczekać na premierę gry, deweloper zapewnił, że nastąpi ona dość szybko.

W Terrarii możemy bawić się w pojedynkę jak i w trybie multiplayer - Terraria zadebiutuje w Europie 27 marca na Xboksie 360 - wiadomość - 2013-03-23
W Terrarii możemy bawić się w pojedynkę jak i w trybie multiplayer

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które oczekują premiery konsolowej wersji przebojowej Terrarii. Twórcy gry potwierdzili, że zadebiutuje ona 27 marca na Xboksie 360 i będzie dostępna we wszystkich regionach, w cenie 1200 punktów Microsoftu. Nieco gorsze wieści czekają posiadaczy PlayStation 3 w Europie. Amerykańscy właściciele platformy Sony będą mogli kupić tytuł za 15 dolarów już 26 marca, ale data jego premiery w naszej części świata nie jest jeszcze znana. Producenci zapewniają, że debiut nastąpi dość szybko, nie sprecyzowali jednak jak duże będzie opóźnienie i z czego wynika.

Konsolowa wersja Terrarii nie została przygotowana przez dewelopera oryginału, który zajął się nowym projektem, ale przez studio Engine Software. Gra będzie mogła pochwalić się zmodyfikowanym interfejsem, który przystosowano do współpracy z padem, a także umożliwi zabawę na podzielonym ekranie dla maksymalnie czterech osób. Poza tym, twórcy portu przygotowali szereg innych atrakcji, niedostępnych na PC. Pecetowa Terraria zadebiutowała w połowie maja 2011 roku i szybko okazała się się jedną z największych niezależnych produkcji ostatnich lat, trafiając do blisko 2 milionów graczy na całym świecie. Przez ponad rok deweloperzy wprowadzili do tytułu szereg poprawek i patchy, rozszerzających rozgrywkę o nowe elementy.

  1. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2013-03-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Terraria

Terraria