Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2011, 15:40

autor: Olek

Szyta na miarę kolekcjonerska edycja gry Men of War: Wietnam

Firma Cenega Poland ujawniła zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Men of War: Wietnam. Poza strategią studia Best Way w zestawie znajdą się m.in. bluza do munduru Vietnam US Army, plecak transportowy US Army i oryginalny nieśmiertelnik.

Fani serii Men of War, czekający na wrześniową premierę kolejnego samodzielnego rozszerzenia do wojennej strategii czasu rzeczywistego studia Best Way, nie muszą martwić się jesiennymi chłodami. Zadbał o to polski dystrybutor gry, która w kolekcjonerskiej edycji dostępna będzie m.in. z bluzą do munduru Vietnam US Army, workiem transportowym US Army i oryginalnym nieśmiertelnikiem. Za „szyty na miarę” pakiet z Men of War: Wietnam przyjdzie zapłacić blisko 240 zł.

Firma Cenega Poland chce, aby gracze mogli niemal dosłownie wskoczyć w mundury i ruszyć na wojnę w wietnamskiej dżungli. Wszystko za sprawą nietuzinkowej kolekcjonerskiej edycji gry Men of War: Wietnam. W zestawie znajdą się:

  1. nieśmiertelnik wybity na oryginalnej maszynie US Army (gracze mogą sami określić jakie informacje znajdą się na nieśmiertelniku; w Wietnamie były to: imię i nazwisko żołnierza, numer identyfikacyjny, grupa krwi i wyznanie),
  2. bluza od munduru Vietnam US Army (dostępne rozmiary S, M, L, XL i XXL ),
  3. płyta DVD z grą Men of War: Wietnam w polskiej wersji językowej,
  4. płyta CD z muzyką z skomponowaną przez Victora Freya i Pjotra Salnikova specjalnie na potrzeby gry.
Szyta na miarę kolekcjonerska edycja gry Men of War: Wietnam - ilustracja #1

Całość opakowana będzie w worek transportowy US Army o wymiarach 25x22x90 cm. Rodzimy dystrybutor zapewnia, że wszystkie elementy zestawu będą cechować się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też dbałością o zgodność z historycznymi pierwowzorami.

Zamówienia na Edycję Kolekcjonerską Men of War: Wietnam w przedsprzedaży przyjmowane są tylko do 21 sierpnia. Zainteresowanych zachęcamy do wizyty w sklepie gry-online.pl, gdzie cena zestawu wynosi 239,90 zł.