Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 grudnia 2011, 19:45

autor: Hed

Szósty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie

Borderlands, Prototype, Plants vs. Zombies GOTY Edition, Risen i polski Hard Reset to najciekawsze oferty z szóstej części świątecznej wyprzedaży na Steamie. Pełne zestawienie przecenionych gier znajdziecie w tej wiadomości.

Znamy gry, które można kupić taniej w ramach szóstej części świątecznej wyprzedaży na Steamie. Jak zwykle, załoga serwisu przygotowała dość atrakcyjne oferty dla fanów różnych gatunków. Przeceniono między innymi takie tytuły jak: Wings of Prey, Borderlands, Jamestown, Prototype, Plants vs. Zombies GOTY Edition, Risen, czy chociażby polski Hard Reset.

Poniższa oferta będzie obowiązywała do niedzielnego wieczora, więc czasu na przejrzenie gier i ewentualne zakupy jest sporo. Zestaw nie zawiera może żadnych tytułów, które trzeba koniecznie mieć, ale na pewno znajdziecie w nim coś dla siebie. Standardowo tytuły są różnorodne – dostajemy zarówno mainstreamowe gry akcji pokroju Borderlands, jak i niszowe perełki w stylu Jamestown.

Szósty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie - ilustracja #1

Przecenione gry:

 1. Blood Bowl Legendary Edition7,99 euro (ok. 36 zł)
 2. Borderlands4,99 euro (ok. 22 zł)
 3. Company of Heroes Complete Pack - 4,98 euro (ok. 22 zł)
 4. Hard Reset4,49 euro (ok. 20 zł)
 5. Jamestown1,99 euro (ok. 9 zł)
 6. Plants vs. Zombies GOTY Edition3,39 euro (ok. 15 zł)
 7. Prototype4,99 euro (ok. 22 zł)
 8. Renegade Ops - 4,41 euro (ok. 20 zł) lub w czteropaku
 9. Risen9,99 euro (ok. 44 zł)
 10. Tom Clancy Pack49,99 euro za kilka gier (ok. 222 zł) lub osobno (EndWar, Ghost Recon Advanced Warfighter 1 i 2, HAWX, Rainbow Six, Splinter Cell i inne). Pojedyncze gry przecenione o 75%.
 11. Wings of Prey3,74 euro (ok. 17zł)

Przypominamy, że wciąż aktualna jest oferta z piątku – możliwość kupienia taniej takich tytułów jak DiRT 3, Frozen Synapse, czy E.Y.E: Divine Cybermancy upłynie za mniej więcej trzy godziny od publikacji tej wiadomości.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.