Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2011, 19:38

autor: Ender

Piąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie

To już piąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie, która trwać będzie do 1 stycznia. Szczegóły dotyczące dzisiejszej oferty specjalnej znajdziecie w rozwinięciu newsa.

To już piąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie, która będzie trwać nieprzerwanie do 1 stycznia. Poza zniżkami na poszczególne tytuły, przeceniono także tradycyjnie całe katalogi gier poszczególnych producentów i dystrybutorów.

Piąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie - ilustracja #1

Każdego dnia wyprzedaży, możemy liczyć na nowe specjalne oferty na wybrane gry, które zostaną przecenione nawet o 80 procent. Tym razem, Valve zaoferował graczom skromniejszą niż wczoraj paczkę 11 gier. Znajdziemy wśród nich, między innymi kilka produkcji niezależnych deweloperów, takich jak Cave Story, Audiosurf czy E.Y.E, a także symulator budowy miasta Cities XL 2012, FPS-a Aliens vs. Predator, przygodówkę Back to the Future oraz From Dust, duchowego spadkobiercę gier z serii Populus. Wśród przecenionych tytułów znajduje się również RAGE, ale niestety nie jest dostępny dla użytkowników z Polski.

Oferty z każdego dnia obowiązują dodatkowo przez cztery kolejne godziny po premierze nowych, co jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich spóźnialskich.

Piąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie - ilustracja #2Świąteczna wyprzedaż na Steamie, oferta specjalna na 23 grudnia:

Przypominamy też, że poza indywidualnymi ofertami, obniżono również ceny większości gier z katalogów poszczególnych producentów. Tytuły takich wydawców jak Rockstar, Activison, Square-Enix, Sega, LucasArts, Capcom, Paradox Interactive, 2K, Valve, Paradox Interactive, 1C czy THQ zostały przecenione od 20 do nawet 90 procent, jak w przypadku niektórych tytułów Epic Games. Jak zawsze, jeżeli zdecydujemy się na zakup wszystkich gier z danego katalogu, możemy liczyć na dodatkowe upusty.