Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2014, 12:08

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Styx: Master of Shadows - obejrzyj 15 min rozgrywki z nowej skradanki

Wydawca skradanki Styx: Master of Shadows autorstwa studia Cyanide, firma Focus Home Interactive, opublikował kilkunastominutowe nagranie z rozgrywką z nadchodzącej produkcji. Tytuł ukaże się latem bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Firma Focus Home Interactive opublikowała kilkunastominutowe nagranie z gry Styx: Master of Shadows – skradanki, w której wcielamy się w tytułowego Styksa. Jest to dwustuletni goblin, który pragnie zakraść się na szczyt Wieży Akenash, by wykraść drogocenny Bursztyn. Zabawa prezentuje się dość standardowo jak na ten gatunek. Nasz podopieczny po cichu przemyka niezauważonym przez kolejne pomieszczenia, chowając się gdzie popadnie, okradając niczego nieświadome osoby, a w razie potrzeby eliminując je. Styx potrafi także przenosić ciała wrogów, atakować skacząc z wysokości oraz przyzwać swojego klona, który odwróci uwagę strażnika, czy też zgasi pochodnie. Goblin na swoim podorędziu posiada także specjalne mikstury, rozpuszczające zwłoki. Zapowiada się więc przyzwoita zabawa dla fanów tego typu produkcji. Gra ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC latem bieżącego roku.

Styx: Master of Shadows - obejrzyj 15 min rozgrywki z nowej skradanki - ilustracja #1Za Styx: Master of Shadows odpowiada francuskie studio Cyanide, założone w 2000 roku przez byłych pracowników firmy Ubisoft. Deweloper znany jest z rozmaitych produkcji, w tym serii Pro Cycling Manager, Of Orcs and Men, Confrontation czy też Blood Bowl.