Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2005, 13:51

autor: Krzysztof "ComCo" Bartnik

Stwórz gwiazdę filmową i daj jej rolę w grze The Movies

W związku z tym, że niekiedy sukces pełnometrażowego filmu zależy głównie od jego obsady, twórcy gry The Movies - pracownicy studia LionHead - udostępnili specjalny edytor, służący do tworzenia własnych, unikatowych gwiazd, które później wystąpią w naszych wirtualnych obrazach kinowych.

W związku z tym, że niekiedy sukces pełnometrażowego filmu zależy głównie od jego obsady, twórcy gry The Movies – pracownicy studia LionHead - udostępnili specjalny edytor, służący do tworzenia własnych, unikatowych gwiazd, które później wystąpią w naszych wirtualnych obrazach kinowych.

Aplikacja o nazwie StarMaker jest stosunkowo rozbudowana, ale i dość przyjazna w obsłudze. Zainteresowani mogą ją znaleźć w naszym dziale Pliki FTP, a konkretniej – pod tym adresem (zajmuje około 105 MB)

Stwórz gwiazdę filmową i daj jej rolę w grze The Movies - ilustracja #1

The Movies to symulator studia filmowego rodem z Hollywood. Poczynając od czarno-białych obrazów, naszym zadaniem jest tak pokierować rozwojem firmy, aby koncentrować na współczesnych super produkcjach. Jako właściciel, gracz zmaga się ze wszystkimi kłopotami, z którymi borykają się realni producenci, czyli podejmuje trudne decyzje odnośnie fabuły nowego filmu, zatrudnia odpowiednich aktorów, dobiera scenariusze, czy też prowadzi kampanie promocyjne. W grze możliwa jest także bezpośrednia ingerencja w kręcone produkcje, polegająca m.in. na zmianach w wybranych scenach.

Po dokładniejsze informacje na temat The Movies odsyłam do Encyklopedii GRY-OnLine.