Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2005, 12:18

autor: Maciej "maciek_ssi" Bajorek

Massive Assault Network 2 zapowiedziane

Massive Assault Multiplayer to uznana przez wielu strategia w trybie online. Producent Wargaming.net ogłosił, że obecnie prace nad sequelem Massive Assault Network są już na ukończeniu. Gra przejdzie teraz odpowiednie testy, na które będzie się można zapisać 15 listopada. Powstanie drugiej części MAN ma wiązać się ze zjednoczeniem wszystkich trzech społeczności, grających w część pierwszą.

Massive Assault Multiplayer to uznana przez wielu strategia w trybie online. Producent Wargaming.net ogłosił, że obecnie prace nad sequelem Massive Assault Network są już na ukończeniu. Gra przejdzie teraz odpowiednie testy, na które będzie się można zapisać 15 listopada. Powstanie drugiej części MAN ma wiązać się ze zjednoczeniem wszystkich trzech społeczności, grających w część pierwszą (każda w inną wersję).

Massive Assault Multiplayer 2 będzie oferować nowy tryb online. Zawodnicy po przegranej walce pozostaną na placu boju, by poobserwować akcje innych rywali. W pierwszej części gry pojedynki trwały przez dzień czy nawet tygodnie. Producenci zapewniają, że w nowej odsłonie będą mogły zostać rozstrzygnięte już po 20-30 minutach. Gracze stoczą walki na 24 planetach, w tym znajdą się stare mapy, które zostały odpowiednio poprawione. Producent Wargaming.net zapowiada, że uruchomi specjalny tryb gry Clan Wars, a jego podstawą ma być galaktyczny epicki konflikt.

Grę będzie można ściągnąć z Internetu. Wersja trial będzie oferować nieograniczoną liczbę rozgrywek na planecie Beotorum. Właściwy abonament ma wynieść 6.95 dolarów miesięcznie. Dodatkowo istnieje także wariant, w którym będzie można go wykupić dożywotnio. Zapłacimy wtedy 39.95 dolarów.

Massive Assault Network 2 zapowiedziane - ilustracja #1