Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2011, 10:10

autor: DogGhost

Star Wars: The Old Republic - nowe informacje dotyczące wczesnego dostępu do gry

Firma BioWare wyjaśniła, w jaki sposób będzie udzielany wcześniejszy dostęp do gry Star Wars: The Old Republic osobom, które złożyły przedpremierowe zamówienia.

Stephen Reid, starszy menadżer do spraw społeczności firmy BioWare, wyjaśnił kilka kwestii dotyczących wcześniejszego dostępu do gry Star Wars: The Old Republic dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe.

Według niego każdy, kto nie będzie wstrzymywał się z zakupem do zapowiedzianego na grudzień tego roku debiutu i zarejestruje specjalny kod, dostanie szansę rozpoczęcia rozgrywki w tę długo oczekiwaną produkcję zanim trafi na półki sklepowe (tzw. Early Game Access). Niestety, ze względu na próbę uniknięcia przeciążenia serwerów, proces zostanie przeprowadzony stopniowo - o kolejności przydzielania dostępu zadecyduje moment podania unikatowego kodu.

Star Wars: The Old Republic - nowe informacje dotyczące wczesnego dostępu do gry - ilustracja #1

Reid wstrzymuje się na razie z podaniem jakiejkolwiek daty uruchomienia gry dla osób, które nabyły ją w przedsprzedaży. W znacznej mierze zależy ona od postępu aktualnych beta testów oraz liczby złożonych zamówień. Zapewnił, że dokładny termin zostanie ogłoszony kilka dni wcześniej, aby wszyscy zainteresowani mieli możliwość przygotowania się i pobrania klienta gry.

Pozostaje pytanie: jak długo przyjdzie czekać na swoją kolej osobom, które stosunkowo późno złożyły zamówienia w przedsprzedaży? Stephen Reid uspokaja graczy twierdząc, że „powinna to być kwestia dni, a nie tygodni.” Szczegółowe pytania i odpowiedzi dotyczące przedpremierowego zakupu znajdziecie tutaj. Uruchomiono również stronę z zagadnieniami dotyczącymi wcześniejszego dostępu.

Gra Star Wars: The Old Republic zadebiutuje na pecetach 20 grudnia w Stanach Zjednoczonych, a dwa dni później w Europie. Poniżej prezentujemy Wam najnowszy materiał z polskimi napisami poświęcony tworzeniu towarzyszy: