Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2011, 09:46

autor: Szymon "Hed" Liebert

Pecetowa wersja gry Driver: San Francisco trafia do polskich sklepów

Pecetowa edycja gry Driver: San Francisco trafia dzisiaj do polskich sklepów. Produkcja została wydana na początku tego miesiącu w wersjach konsolowych i zebrała bardzo dobre recenzje. Posiadacze komputerów mogą liczyć więc na udany powrót serii zapoczątkowanej w 1999 roku.

Driver: San Francisco w wersji na pecety jest od dzisiaj oficjalnie dostępny w polskich sklepach. W godzinach popołudniowych nowe dzieło brytyjskiego oddziału firmy Ubisoft zostanie też odblokowane na Steamie. Produkcja zadebiutowała na początku tego miesiąca na Xboksie 360 i PlayStation 3, gdzie zebrała zaskakująco pozytywne oceny.

Pecetowa wersja produkcji kosztuje 119,90 złotych i jest dostępna w zlokalizowanej, kinowej wersji (z polskimi napisami). Możecie kupić ją między innymi w Sklepie Gry-OnLine.pl. Warto przypomnieć, że gra ma pewne zabezpieczenia i wymaga połączenia z Internetem podczas uruchamiania.

Zagorzali miłośnicy dystrybucji cyfrowej mogą nabyć produkcję na Steamie. Ta wersja kosztuje jednak sporo jak na polskie warunki: niemal 50 euro, czyli 221 złotych.

Nowa odsłona serii zapoczątkowanej w 1999 roku jest naprawdę solidną propozycją, więc możemy mówić o udanym powrocie Drivera, co do którego nie byliśmy tacy pewni jeszcze kilka tygodni temu. Nasz recenzent, ElMundo, napisał, że „nie wysiadając z samochodu, można uczestniczyć w międzynarodowej intrydze, spektakularnych pościgach i zwariowanych misjach.” Polecamy lekturę recenzji.

  1. Udany powrót serii - recenzja gry Driver: San Francisco