Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2011, 09:45

autor: Kono

Premiera The Cursed Crusade opóźniona. Premiera trailera i zapowiedź wersji demo

Firma Atlus poinformowała, że premiera gry The Cursed Crusade została przesunięta na 25 października. Wraz z tą wiadomością udostępniono nowy trailer oraz zapowiedziano wersję demo nadchodzącej produkcji studia Kylotonn.

Mamy dobre i złe wieści dla osób oczekujących na The Cursed Crusade. Wydawca gry, firma Atlus, ogłosił, że premiera tytułu została ponownie opóźniona. Na osłodę otrzymaliśmy nowy zwiastun oraz zapewnienie o pojawieniu się dema produkcji autorstwa studia Kylotonn.

Data premiery została przesunięta z 11 na 25 października w Stanach Zjednoczonych. Możemy więc przypuszczać, że w Europie gra zadebiutuje trzy dni później. Tytuł zostanie wydany w wersji pudełkowej na konsolach, a użytkownicy platformy PC będą go mogli dodatkowo pobrać za pośrednictwem serwisu Steam.

Wersja demonstracyjna The Cursed Crusade pojawi się w sieci na dwa tygodnie przed premierą. Zawierać będzie misję „Assault on Castle Biron”, w której gracze wezmą udział w ataku na zamek. Wcielając się w templariusza Denza de Bayle pomożemy Estebanowi Noviembre w przedarciu się przez zastępy wrogów i konfrontacji z Martinem d'Algais. Demo najprawdopodobniej pojawi się na wszystkich trzech platformach docelowych.

Przypominamy, że The Cursed Crusade jest grą akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby i historycznym kontekstem. Opowiada ona historię templariusza Denza i najemnika Estebana, którzy przemierzają dwunastowieczną Europę starając się ocalić swe przeklęte dusze przed wiecznym potępieniem. Tytuł zostanie wydany na pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Polskim dystrybutorem gry jest firma Cenega Poland.