Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2011, 15:40

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Silent Hill HD Collection ukaże się także na Xboksie 360

Na konferencji prasowej podczas targów gamescom, firma Konami potwierdziła wydanie Silent Hill HD Collection także na Xboksie 360. Dotychczas mówiło się, że pakiet dwóch odsłon znanej serii ukaże się tylko na PlayStation 3.

Przedstawiciele firmy Konami potwierdzili na dzisiejszej konferencji prasowej, że Silent Hill HD Collection ukaże się także na Xboksa 360. Jeszcze do niedawna utrzymywano, że zestawu doczekają się jedynie użytkownicy PlayStation 3.

Silent Hill HD Collection ukaże się także na Xboksie 360 - ilustracja #1

Pakiet składający się z odświeżonej drugiej i trzeciej części cyklu Silent Hill trafi więc równocześnie na platformy Sony i Microsoftu. Nadal nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie to nastąpi. Wprawdzie jakiś czas temu mówiło się o przełomie września i października bieżącego roku, ale konkretów wciąż brak.

Silent Hill HD Collection to jedna z trzech zapowiedzianych przez firmę Konami kolekcji HD gier znanych z poprzedniej generacji konsol. Na premierę czekają również Metal Gear Solid HD Collection (zawierający drugą i trzecią część serii, a także odsłonę o podtytule Peace Walker) oraz Zone of the Enders HD Collection.