Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2016, 09:00

autor: Góral

SEGA rozdaje za darmo Streets of Rage 2, Binary Domain i Condemned: Criminal Origins

W ramach trwającej od kilku dni akcji Make War Not Love 3 firma SEGA rozdaje gry za darmo. Ostatnio mogliśmy załapać się na Jet Set Radio, Golden Axe oraz Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit, a obecnie do zgarnięcia są Streets of Rage 2, Binary Domain i Condemned: Criminal Origins.

Ostatnio pisaliśmy o darmowych grach rozdawanych przez firmę SEGA w ramach akcji Make War Not Love 3. Wtedy też można było załapać się na Jet Set Radio, Golden Axe oraz Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit. Promocja ta odeszła już jednak w zapomnienie i obecnie za rzeczone tytuły trzeba zapłacić, ale nie oznacza to końca akcji. Zamiast nich wydawca do jutra do godziny 19:00 rozdaje Streets of Rage 2, Binary Domain i Condemned: Criminal Origins. By załapać się na te tytuły, musicie kliknąć na widoczny poniżej link i nacisnąć przycisk „Redeem prize”. Następnie zostaniecie poproszeni o podanie adresu e-mail, który później musicie jeszcze zweryfikować, i spokojnie poczekać na klucz dający dostęp do wymienionych produkcji.

Przypominamy również, że jutro o 19:00 odblokowana zostanie ostatnia paczka, w skład której wejdą gry Gunstar Heroes, Renegade Ops i Viking: Battle for Asgard.

Strzelanka Binary Domain jednym z darmowych tytułów. - SEGA rozdaje za darmo Streets of Rage 2, Binary Domain i Condemned: Criminal Origins - wiadomość - 2016-02-19
Strzelanka Binary Domain jednym z darmowych tytułów.

Darmowe gry od firmy SEGA:

  • Streets of Rage 2 – słynna gra typu side-scrolling beat 'em up, wydana oryginalnie w 1992 roku na konsoli Mega Drive. Gracze ponownie muszą stawić czoła groźnemu Mr. X i jego bandzie oprychów, którzy porwali Adama – jednego z bohaterów pierwszej części;
  • Binary Domain – wydana w 2012 roku trzecioosobowa strzelanka przypominająca nieco Gears of War. Akcja rozgrywa się w przyszłości, w której wielką rolę odgrywają roboty, jednak koncerny zajmujące się ich produkcją muszą przestrzegać ważnej zasady, zakazującej tworzenia maszyn inteligentnych i wyglądających jak ludzie. Pewnego dnia dochodzi jednak incydentu, z którego wynika, że ktoś nie dostosował się do tego prawa;
  • Condemned: Criminal Origins – thriller / horror z 2005 roku, w którym wcielamy się w Ethana Thomasa – agenta FBI tropiącego seryjnego mordercę, polującego na innych zabójców. Produkcja zebrała swego czasu bardzo dobre opinie w mediach i przypadła do gustu samym graczom (wystarczy chociażby poczytać komentarze pod encyklopedią).
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.