Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2011, 09:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Ściągnij demo Dragon Age II i odblokuj nowe przedmioty w pełnej wersji

Gracze wyczekujący premiery Dragon Age II już za kilka dni doczekają się wydania wersji demonstracyjnej tej bardzo dobrze zapowiadającej się gry cRPG. Twórcy wraz z wydawcą zachęcają do ściągania próbki, gdyż w ten sposób mamy szansę odblokować nowe, ekskluzywne przedmioty w końcowym produkcie.

Gracze wyczekujący premiery Dragon Age II już za kilka dni doczekają się wydania wersji demonstracyjnej tej bardzo dobrze zapowiadającej się gry cRPG. Twórcy wraz z wydawcą zachęcają do ściągania próbki, gdyż w ten sposób mamy szansę odblokować nowe, ekskluzywne przedmioty w końcowym produkcie.

Jak wiadomo, demo zadebiutuje 22 lutego w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz pecety. Tymczasem jeśli posiadacze wszystkich trzech platform do 1 marca łącznie pobiorą je milion razy i w czasie rozgrywki zalogują się na swoje konto EA, firma BioWare udostępni w pełnej wersji dwa przydatne przedmioty.

Ściągnij demo Dragon Age II i odblokuj nowe przedmioty w pełnej wersji - ilustracja #1

Chodzi o specjalne księgi, których przeczytanie zagwarantuje specjalne korzyści dla naszej drużyny. Lektura pierwszej z nich (The Far Cliffs of Kirkwall) przyniesie nam pewną ilość pieniędzy na wydatki w wirtualnym sklepie, z kolei za sprawą Lothering’s Lament otrzymamy spory zastrzyk punktów doświadczenia.

Wydaje się, że odblokowanie tych akcesoriów nie sprawi większego problemu bardzo dużej przecież społeczności graczy zebranej wokół Dragon Age II. Z pewnością znajdzie się co najmniej milion chętnych na ściągnięcie wersji demonstracyjnej tego tytułu – szczególnie, że brane są pod uwagę łącznie wszystkie trzy platformy. Należy jednak pamiętać, że aby nasze ściągnięcie liczyło się w statystykach, musimy w czasie zabawy zalogować się na swoje konto EA. W przeciwnym przypadku nie pomożemy w osiągnięciu celu, na którego wykonanie będziemy mieli przecież tylko tydzień.

Demo pozwoli nam zapoznać się z prologiem gry, prezentującym nieco więcej szczegółów z życia Hawke’a, głównego bohatera. Rozpoczynając rozgrywkę wybierzemy jedną z trzech dostępnych klas postaci, a po ukończeniu prologu przeniesiemy się do miasta Kirkwall, będącego nową lokacją w serii. Tam spotkamy przemytniczkę Isabelę, która w pełnej wersji dostanie swój własny wątek fabularny. Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wygląda rozgrywka w próbce, zapraszamy do sprawdzenia jednej z naszych wcześniejszych wiadomości.

Ściągnij demo Dragon Age II i odblokuj nowe przedmioty w pełnej wersji - ilustracja #2

Twórcy obiecują specjalną nagrodę również za samo przejście dema. Każdy, kto dokona tego przed 31 marca, odblokuje w „pełniaku” specjalną broń Hayder’s Razor. Jest to starożytny, wykuty przez krasnoludy miecz zwiększający zdrowie, manę i umiejętności bojowe władającego nim bohatera.

Dragon Age II ukaże się 11 marca bieżącego roku w Europie na pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Grę można zamawiać między innymi w Sklepie GRY-OnLine, gdzie wersja komputerowa jest dostępna za 129,90 złotych, a konsolowe za 199,90 złotych. W naszym kraju tytuł zostanie wydany przez firmę Electronic Arts Polska, która zdecydowała się na jego kinową lokalizację.