Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2010, 19:14

Sceny łóżkowe w Mass Effect 2

W sieci zaczęły się pojawiać krótkie filmy prezentujące co ciekawsze fragmenty drugiej odsłony cyklu Mass Effect (amerykańska premiera jutro!). Oczywiście nie mogło wśród nich zabraknąć scen łóżkowych, które w ostatnich produkcjach firmy BioWare są już stałym elementem.

W sieci zaczęły się pojawiać krótkie filmy prezentujące co ciekawsze fragmenty drugiej odsłony cyklu Mass Effect (amerykańska premiera jutro!). Oczywiście nie mogło wśród nich zabraknąć scen łóżkowych, które w ostatnich produkcjach firmy BioWare są już stałym elementem.

Sceny łóżkowe w Mass Effect 2 - ilustracja #1

Odwiedzając portal YouTube możecie bez problemów dotrzeć do trzech filmów ukazujących bliskie spotkania komandora Sheparda. Wdziękom pierwszego ludzkiego Widma uległy Miranda Lawson (materiał z jej udziałem znajdziecie tutaj), Obiekt Zero (zobacz film) oraz Tali'Zorah nar Rayya (zobacz film). Musicie jednak odnotować fakt, że BioWare regularnie blokuje dostęp do filmów. Użytkownicy Youtube są jednak szybsi – ewentualne braki są bardzo szybko nadrabiane.

Sceny łóżkowe są subtelne – osoby liczące „coś więcej” zostaną odprawione z kwitkiem. Przestrzegamy Was natomiast przed tzw. spojlerami. Rozmowy poprzedzające „akcję” są nierzadko źródłem informacji na temat fabuły drugiej odsłony Mass Effecta. Proponujemy Wam więc przewinięcie początkowych fragmentów.

Mass Effect 2 zadebiutuje na rynku amerykańskim jutro. W Europie produkcja trafi oficjalnie do sprzedaży w piątek, czyli 29 stycznia. W naszym kraju pecetowi gracze otrzymają dwie wersje językowe gry do wyboru (polską i angielską), a posiadacze Xboksa 360 w wersji podstawowej tylko jedną (polską). W sprzedaży pojawi się również anglojęzyczna edycja kolekcjonerska.

ME2 w wersji na konsolę koncernu Microsoft został już zrecenzowany przez kilka zachodnich redakcji. W teście serwisu IGN.com produkcja BioWare otrzymała wysoką ocenę 96% - autor pochwalił przede wszystkim intuicyjny system walki, projekty misji, dubbing, oprawę graficzną oraz ponadczasową ścieżkę dźwiękową. Średnia nota na łamach Metacritic.com kształtuje się obecnie na poziomie właśnie 96% (gra otrzymała już dwie maksymalne noty). Tytuł został również wstępnie omówiony przez redakcję tvgry.pl w piątkowym Przeglądzie Tygodnia.

Na koniec pragniemy Wam polecić lekturę naszych dwóch poprzednich wiadomości na temat ME2 – w pierwszej z nich podjęliśmy temat przyszłości serii, z kolei w drugiej opisaliśmy porównanie obu wersji gry, a także po raz kolejny omówiliśmy kwestię startowych dodatków DLC.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej