Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2008, 14:44

Saints Row 2 po polsku również na konsolach!

Jako pierwsi przedstawiamy wam szczegółowe informacje o polskiej premierze „kuzyna GTA” czyli całkiem wysoko ocenianej gry Saints Row 2 od duetu Volition/THQ.

Jako pierwsi przedstawiamy wam szczegółowe informacje o polskiej premierze „kuzyna GTA” czyli całkiem wysoko ocenianej gry Saints Row 2 od duetu Volition/THQ.

Michał Gembicki, przedstawiciel CD-Projektu (dystrybutora gry w Polsce), przekazał nam następującą informację: Przy grze Saints Row 2 zdecydowaliśmy się pójść na całość – zupełnie tak jak radził wujek Garry w filmikach promujących grę i zlokalizować produkt studia Volition nie tylko na PC, ale również na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3. Do tej pory gry lokalizowane na konsole pojawiały się sporadycznie i najczęściej tylko wtedy, kiedy wydane były bezpośrednio przez właścicieli platform – Sony i Microsoft. Tym razem przełamujemy kolejną barierę i oddajemy w ręce graczy kinowo zlokalizowane gry w wersji na obie platformy. Polska instrukcja, polskie opakowanie i wreszcie polskie napisy w grze to już można nazwać przełomem, ale idąc dalej za ciosem postanowiliśmy też dorzucić niską cenę i tak Saints Row 2 w polskiej wersji językowej pojawi się na obie platformy w jednej uniwersalnie niskiej cenie 159,90 zł!”

Bardzo, bardzo ładnie ze strony dystrybutora. Czyli podsumowując: sequel Saints Row pojawi się w polskiej kinowej wersji językowej na trzech zapowiadanych platformach. Konsolowa edycja gry pojawi się pierwsza (23.10) i kosztować ma 159,90 zł zarówno na PS3 jak i X360. SR2 na pecety trafi z małym poślizgiem – 6 listopada za 99,90 zł.

Zanim jednak ten wybuchowy tytuł trafi w wasze ręce, możecie poczytać sobie o nietypowych postaciach promujących grę oraz o tym, jak prezentuje się ona w naszej zapowiedzi. Przy okazji przypominamy o istnieniu edycji kolekcjonerskiej (W Polsce tylko na PC, również „kinówka”), której cena wyniesie 159,90 zł.

Saints Row 2 po polsku również na konsolach! - ilustracja #1
Gangsterskie bogactwo już w sklepach już 6.11!