Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2015, 15:35

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Rozpoczęła się letnia wyprzedaż w GOG.com (seria Wiedźmin, Jade Empire, Baldur's Gate: Enhanced Edition)

W sklepie GOG.com rozpoczęła się letnia wyprzedaż gier. Promocja potrwa do 21 czerwca i obejmie mnóstwo pozycji z katalogu sklepu. Wśród przecenionych produkcji znalazły się chociażby tytuły z serii Wiedźmin czy też odświeżone edycje dwóch odsłon Baldur's Gate.

Letnia wyprzedaż w sklepie GOG.com w skrócie:
  • Promocja trwa od 3 do 21 czerwca
  • Wydając 1 dolara otrzymuje się za darmo SimCity 2000, za 20 euro S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo, a za 50 euro Xenonauts

Na platformie cyfrowej dystrybucji GOG.com rozpoczęła się letnia wyprzedaż gier. Promocja potrwa do 21 czerwca i obejmie szereg produkcji z oferty sklepu należącego do grupy CD Projekt. Dodatkowo, oprócz rozmaitych promocji, przygotowano także specjalne niespodzianki. Wydając przynajmniej 1 euro na zakupy, otrzymacie za darmo SimCity 2000, za 20 euro zgarniecie S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo, a pozbywając się 50 euro załapiecie się na Xenonauts. Co ważne, nie trzeba tych pieniędzy wydawać na raz, gdyż zakupy będą sumowane. Pamiętajcie także, by zaglądać co jakiś czas na łamy sklepu, gdyż poszczególne oferty będą ulegać zmianom. W dalszej części niniejszej wiadomości publikujemy kilkanaście najciekawszych pozycji, a po resztę odsyłamy na stronę promocji.

Rozpoczęła się letnia wyprzedaż w GOG.com (seria Wiedźmin, Jade Empire, Baldur's Gate: Enhanced Edition) - ilustracja #1

Wybrane oferty letniej promocji w sklepie GOG.com: