Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2009, 19:18

autor: Hed

Ron Perlman mówi o filmowej wersji Fallouta?

Na łamach sieciowej encyklopedii Fallouta (The Vault) pojawiła się informacja na temat rzekomych planów odnośnie nakręcenia filmu na podstawie tego uniwersum. Według użytkownika Ausir, o obrazie kinowym wspominał podobno sam Ron Perlman, czyli charakterystyczny narrator wypowiadający słynne słowa („War never changes”) w każdej odsłonie produkcji.

Na łamach sieciowej encyklopedii Fallouta (The Vault) pojawiła się informacja na temat rzekomych planów odnośnie nakręcenia filmu na podstawie tego uniwersum. Według użytkownika Ausir, o obrazie kinowym wspominał podobno sam Ron Perlman, czyli charakterystyczny narrator wypowiadający słynne słowa („War never changes ”) w każdej odsłonie produkcji.

Aktor Ron Perlman, znany z wielu dzieł fantastycznych (Miasto zaginionych dzieci, Hellboy), miał rzekomo wspomnieć o filmie na podstawie Fallouta już jakiś czas temu. Zgodnie z doniesieniami, sugestia odnośnie takiego projektu pojawiła się w materiale dokumentalnym na temat niedawnego, dość negatywnie przyjętego filmu Mutant Chronicles (IMDB).

Ron Perlman mówi o filmowej wersji Fallouta? - ilustracja #1

Dokument zawierający wywiad z Perlmanem znalazł się w materiałach dodatkowych na DVD. Aktor powiedział w nim podobno, że był narratorem w grze akcji, która najwyraźniej zostanie zekranizowana. Cechą rozpoznawczą tajemniczej produkcji, według słów Perlmana, jest kwestia „War never changes ”, co wskazywałoby jednoznacznie na serię Fallout.

Powyższe doniesienia są bardzo niepewne. W końcu aktor mógł się pomylić lub jego słowa zostały zinterpretowane błędnie. Z drugiej strony, gdyby Bethesda chciała zrobić film/serial na podstawie Fallouta, o czym plotkowaliśmy w przeszłości, to prawdopodobnie zwróciłaby się do Rona Perlmana. W końcu mógłby on wykorzystać w projekcie nie tylko głos, ale też umiejętności aktorskie.