Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS2XBOX
Okładka Fallout: Brotherhood of Steel	 (PS2)
OkładkaFallout: Brotherhood of Steel	 (PS2)

Fallout: Brotherhood of Steel

Przygotowane z myślą o graczach konsolowych RPG akcji z gatunku hack-and-slash, będące spin-offową odsłoną popularnej serii gier cRPG firmy Interplay.

RPG | science fiction | postapokalipsa | widok izometryczny | taktyczne | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fallout: Brotherhood of Steel Premiera

13sty2004

PS2 XBOX

Gry podobne do Fallout: Brotherhood of Steel

Baldur's Gate: Dark Alliance 2

Summoner

The Bard's Tale

Gra jest wprowadzeniem do świata Fallouta, skierowanym do posiadaczy konsol. Naszym zadaniem będzie praca w służbie Bractwa Stali, które próbuje zapanować nad chaosem, szerzącym się wśród post-apokaliptycznych pustkowi. Akcja rozgrywa się pomiędzy pierwszą i drugą częścią pecetowego Fallouta.

Podczas gdy Fallouty na PC są klasycznymi RPG, Brotherhood of Steel to gra z gatunku hack’n’slash. Drużyna gracza, wykonując rozmaite zadania dla Bractwa, będzie pokonywać kolejne etapy pustkowi: pustynie, zapadłe wioski, zniszczone miasta i tajemnicze kompleksy naukowo-wojskowe. Podobnie jak w pierwowzorze, postacie kierowane przez gracza, przedzierając się przez kolejne hordy przeciwników nabierają doświadczenia, rozwijają swoje umiejętności i robią użytek ze znalezionego po drodze sprzętu. Oprócz standardowego sterowania drużyną, istnieje również możliwość dołączenia żywych graczy w trybie współpracy.

Tryb turowy został z tej gry całkowicie usunięty, cała akcja dzieje się w czasie rzeczywistym – aby nieco wyrównać szanse graczy, dodano możliwość wykonywania uników i system celowania z broni dalekiego zasięgu. Można też poruszać się podczas walki i zmieniać cel ataku. Do naszej dyspozycji zostało oddanych ponad 50 typów broni – od kija po wyrzutnię rakiet.

Kolejna odsłona świata Fallouta została stworzona na silniku firmy Snowblind, użytym wcześniej do takich znanych produkcji jak choćby Baldur’s Gate: Dark Alliance.

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 164 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Fallout: Brotherhood of Steel

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
PS2
XBOX