Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2009, 08:50

DLC do Borderlands wreszcie w wersji pecetowej

Jak już informowaliśmy 24 listopada tego roku firma Gearbox Software wypuściła pierwsze DLC do gry Borderlands. Niestety przyjemność obcowania z The Zombie Island of Dr. Ned zarezerwowana była do tej pory tylko dla posiadaczy konsol. Ta niefortunna sytuacja właśnie dobiegła końca i minidodatek ten wreszcie pojawił się także w wersji pecetowej.

Jak już informowaliśmy, 24 listopada tego roku firma Gearbox Software wypuściła pierwsze DLC do gry Borderlands. Niestety przyjemność obcowania z The Zombie Island of Dr. Ned zarezerwowana była do tej pory tylko dla posiadaczy konsol. Ta niefortunna sytuacja właśnie dobiegła końca i minidodatek ten wreszcie pojawił się także w wersji pecetowej.

DLC do Borderlands wreszcie w wersji pecetowej - ilustracja #1

Zainteresowani zakupem powinni udać się na serwis Steam lub na stronę sklepu firmowego samego Gearbox Software. My ze swej strony polecamy to drugie rozwiązanie, ponieważ w ten sposób większa suma wyląduje o samego dewelopera, a nie u pośrednika, jakim w takim wypadku jest Valve Software. Przyjemność obcowania z nowymi materiałami odchudzi nasz portfel o 7,99 euro, czyli niecałe 33 złote. Warto nadmienić, że wspomniane DLC ma limit 5 równoczesnych instalacji.

Wszystko wskazuje na to, że nawet po uporaniu się z potwornościami, jakie przygotował tytułowy Dr. Ned, nasze postacie nie będą mogły udać się na zasłużoną emeryturę. Serwis Ps3trophies dokopał się do informacji o nowych Trofeach, które potwierdzają plany dalszego wspierania Borderlands materiałami DLC. Na szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących minidodatkach toczyć będziemy boje na arenach trzech różnorodnych koloseów (The Angelic Ruins, Hell-Burbia oraz The Gully).

DLC do Borderlands wreszcie w wersji pecetowej - ilustracja #2

Wszystkich fanom najnowszej produkcji Gearbox Software przypominamy ponadto, że zgodnie z zapowiedziami do nabycia dostępna jest już ścieżka dźwiękowa z gry. Zakupu dokonać można w sklepach sieciowych takich jak Sumthing Digital czy iTunes.