Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2012, 10:36

autor: Hed

Rockstar wypuścił pierwszą grafikę z Grand Theft Auto V. Więcej informacji o grze już w przyszłym miesiącu

Firma Rockstar podzieliła się ze światem pierwszą grafiką z Grand Theft Auto V. Ważniejsze jest towarzyszące jej zapewnienie, że więcej informacji o grze poznamy w przyszłym miesiącu. Czy producent ujawni wtedy datę premiery?

Pierwsza grafika z GTA V. Więcej informacji za miesiąc! - 2012-10-25
Pierwsza grafika z GTA V. Więcej informacji za miesiąc!
GTA V
  • Pojawiła się nowa grafika, która przedstawia scenę ze zwiastuna.
  • Rockstar obiecuje, że więcej informacji o grze poznamy w przyszłym miesiącu.

Rockstar wypuścił bodajże pierwszą grafikę z Grand Theft Auto V, która odtwarza jedną ze scen pokazanych w zwiastunie gry. W opisie obrazka zatytułowanego Pest Control firma zapowiedziała, że sporo nowych informacji na jej temat poznamy w przyszłym miesiącu. Takie zapewnienia potwierdzają wcześniejszą „reklamę”, jaką zrobił sobie Game Informer. Jeden z jego pracowników ujawnił, że głównym tematem grudniowego wydania będzie właśnie GTA V.

Grafika pojawiła się na koncie Instagram dewelopera w towarzystwie krótkiego opisu. Pest Control nawiązuje do jednej ze scen pokazanych w poniższym zwiastunie (dokładnie w 45 sekundzie). Przedstawia ona trzech mężczyzn w przebraniach pracowników firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników, którzy szykują się do „akcji” uzbrojeni w karabiny. Oczywiście kontekstu tej sceny nie znamy, bo Rockstar nie ujawnił zbyt wielu informacji o swojej grze.

Same grafiki są nieodłącznym elementem Grand Theft Auto. W chyba każdej odsłonie wykorzystywano je w jakiś sposób – do budowania ekranów wczytywania, czy nawet całych scenek przerywnikowych (np. w Chinatown Wars). Nowy materiał może nie mówi nic konkretnego o grze, ale daje punkt odniesienia. W przyszłym miesiącu poznamy tajemnice Grand Theft Auto V. Miejmy nadzieję, że Rockstar ujawni także chociażby przybliżoną datę premiery gry.

Rockstar wypuścił pierwszą grafikę z Grand Theft Auto V. Więcej informacji o grze już w przyszłym miesiącu - ilustracja #3GTA V zostało zapowiedziane w październiku ubiegłego roku i później potwierdzone przy pomocy powyższego zwiastuna. Od tamtej pory Rockstar publikował tylko szczątkowe informacje o swojej grze. Nie brakowało za to plotek. Niedawno firma podzieliła się ze światem obrazkami z rozgrywki, pokazującymi część atrakcji, jakie znajdziemy w grze. Produkcja ma trafić na Xboksa 360 i PlayStation 3. Nie wiadomo, czy w planach jest także edycja na PC.

  1. Czego oczekujemy od Grand Theft Auto V?
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V