Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2012, 18:20

Najnowszy zestaw screenów z GTA V

Ostatnia w tym tygodniu paczka nowych screenów z Grand Theft Auto V pojawiła się na oficjalnej stronie gry. Zobaczymy na nich kolejne pojazdy, a także policyjny pościg, w którym uczestniczy helikopter.

Na oficjalnej stronie internetowej Grand Theft Auto V, studio Rockstar zamieściło już trzeci w tym tygodniu zestaw screenów. Dzięki czterem nowym obrazkom przekonamy się jak prezentują się w grze kolejne środki transportu. Tym razem jest to sportowe auto, policyjny helikopter oraz dwuskrzydłowy śmigłowy samolot, który widzieliśmy w ubiegłorocznym trailerze. Dają one też swego rodzaju wyobrażenie o przebiegu pościgów zorganizowanych przez stróżów prawa. To już zapewne ostatnia paczka grafik z gry, którą otrzymamy w najbliższym czasie. W galerii nie pojawiły się bowiem wolne miejsca, jak kilka dni temu.

Najnowszy zestaw screenów z GTA V  - ilustracja #1
Grand Theft Auto V – screen #1
Najnowszy zestaw screenów z GTA V  - ilustracja #2
Grand Theft Auto V – screen #2
Najnowszy zestaw screenów z GTA V  - ilustracja #3
Grand Theft Auto V – screen #3
Najnowszy zestaw screenów z GTA V  - ilustracja #4
Grand Theft Auto V – screen #4

Rockstar nadal nie zdradził najważniejszych szczegółów dotyczących GTA V, takich jak data premiery. Nadzieje fanów na to, że zmieni się to znacząco podczas targów E3 czy gamescomu, okazały się płonne. Nie ma więc co się dziwić, że nawet kilka nowych screenów wywołuje wśród nich szybsze bicie serca.

  1. Oficjalna strona Grand Theft Auto V