Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2011, 10:36

autor: DogGhost

Resistance 3 trafił do tłoczni

Studio Insomniac Games ogłosiło, że gra Resistance 3 została ukończona i trafiła do tłoczni, a twórcy pracują nad pierwszą aktualizacją. Rozpoczęła się także beta Resistance 3 przeznaczona dla posiadaczy najnowszej odsłony gry SOCOM.

Jak poinformował na oficjalnym blogu PlayStation James Stevenson, starszy menadżer ds. społeczności Insomniac Games, gra Resistance 3 została ukończona i trafiła do tłoczni. W związku z tym światowa premiera najnowszej pozycji studia Insomniac będzie miała miejsce 6 września, czyli zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami.

Resistance 3 trafił do tłoczni - ilustracja #1

Pomimo tego, że gra osiągnęła status „gold”, zespół nie opuszcza swoich stanowisk pracy - „Nawet teraz nasza robota nie jest całkowicie skończona, gdyż wciąż pracujemy nad sieciową betą oraz planowaną na dzień debiutu aktualizacją,” stwierdził Stevenson. Wspomniany patch ma zawierać poprawki błędów, które pojawią się w trakcie otwartych testów oraz dodatkowe usprawnienia.

Wczoraj rozpoczęła się za pośrednictwem PlayStation Network beta przeznaczona dla wybranych amerykańskich posiadaczy gry SOCOM 4 (specjalne edycje z kodem bety lub tzw. Full Deployment Edition). Przypominamy, że już 10 sierpnia w najnowszą odsłonę Resistance będą mogli zagrać również europejscy gracze z wykupionym abonamentem PlayStation Plus.

Resistance 3 trafił do tłoczni - ilustracja #2

Resistance 3 ukaże się w Polsce 9 września w pełnej polskiej wersji językowej, w cenie 239,90 zł. Płyta z grą ma zawierać dodatkowe materiały od Sony. Wśród nich znajdą się dema Killzone’a 3, inFamous 2 oraz Motorstorm Apocalypse, a także materiały filmowe z najnowszych produkcji japońskiego koncernu. Z kolei miłośnicy dobrej muzyki powinni być zadowoleni z załączonych utworów takich wykonawców jak Foo Fighters, Ozzy Osbourne czy AC/DC.

Poniżej prezentujemy jej najnowszy trailer.